www.sudzibas.lv Lidl Krāpšana

Lidl - Krāpšana

Lidl Latvija bija paziņojusi, ka mašīnu nav jāreģistrē viņu stāvvietās, ja cilvēks ir ieradies uz veikalu un neplāno tur pavadīt laiku, kas pārsniedz 1.5 stundas. Visos Lidl, kur esmu bijis, tā arī noticis, nolieku mašīnu, iepērkos un viss ok. Šoreiz, man par pārsteigumu, uz mašīnas soda kvīts mani sagaida. Sazinājos ar Lidl Latvija un viss ko viņi man var pateikt, ka tā ir mana vaina, jo uz aparātiem esot rakstīts, ka tur ir jāreģistrē mašīna (tāds teksts ir uz visiem viņu aparātiem) un uz faktu, ka viņi paši paziņoja to, ka auto nav jāreģistrē, viņu atbilde bija, ka šis veikals ir izņēmums. Kā es to varēju zināt, ja tur neesmu iepriekš bijis. Manuprāt, ja tiek paziņots fakts, ka mašīna nav jāreģistrē, tad vajag arī paziņot, ka ir uzradušies izņēmumi. Pievienoju viņu paziņojumu un soda kvīti ar čeku.

07.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (1)

S sumup 07.09.2023

naivais..un tu tici ka lidls tagad zvaniis meklees sodu uzliceejus..kritiis celjos.zveerees..tev septinjreizvatvainosies😃.kaa tad..un klientu draudi ka veikals zaudeejis klientu..jo sodu uzlicis ir kakju laasti..pofig gan lidlam gan maxima.gan rimi..riit gribeesi..taapat kaadaa veikalaa parkosies..un apvainotie rimi pirceeji.kuri zveereeja nepirkt neko rimi..aizbrauks un no lidl dabuus kviiti..taa juus lohi mainaties ar draudiem un veikaliem..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы