www.sudzibas.lv Lidl Krāpšana, bojājums

Lidl - Krāpšana, bojājums

Sūdzība par lIdl'S Anniņmuižas Bulvārī 77.

Biju nopircis pūku noņēmēju apģērbam. Mājas atnākot konstatēju, ka nestrādā. Nākošajā dienā devos uz Lidl, lai atdotu sabojāto preci atpakaļ. Pārdevēja jautāja vai tiešām nestrādā, teicu, lai pati pamēģina, protams, nepamēģināja. Atgrieza naudu man. Iegāju veikalā iepirkties, kādu laiku staigājot pa veikalu, iedomājos aiziet līdz vietai kur pārdevās pūku noņēmēji, lai paņemtu jaunu, cerams, strādājošu. Palikusi bija tikai viena kastītē, pēc apskates konstatēju, ka tā ir atvērta un ka tā ir tā pati prece, ko es atnesu atpakaļ. Acīmredzot, cer, ka nopārdos sabojāto preci un pircējs būs cilvēks, kas nenāks sūdzēties vai mainīt atpakaļ pret naudu vai preci.

16.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (2)

Good Intentions 16.01.2022

Kāda acīga.. Kā sapratāt, ka tā ir tāpati?

G Gulbenietis 16.01.2022

Es, kā kaķu mīlis, apstiprinu, mēdz būt bojāti tie brīnumi. Visos veikalos, tikai ļoti reti. Neliels brāķis ir pieļaujams, bet ir jāmaina..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы