www.sudzibas.lv Lidl Хамское общение кассира с клиентом

Lidl - Хамское общение кассира с клиентом

Кассир на кассе очень по хамски общается с клиентами.
На вопрос почему на табло кассы товар без скидки, она ответила по хамски: вы что когда в магозине сумму товаров не считаете? Она со скидкой в общей сумме получается.
Кассир вела себя не красиво и отвечало с надменностью и по хамски.
Желания идти в этот магазин пропало.
Хотя в англии я пользовалась именно их магазинами.

04.09.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе

K

Комментарии (11)

Good Intentions 04.09.2023

Anglijā nebija jautājumu?

angliski nemācēja ,te vismaz var pa matuškai - - - Ты себя с ними не соавнивай: это только вы знаете один язык да ито коряво и орёте про латышскую Латвию. Надолго ли? Скоро на английском и украинском закукарекаете...

VSR 04.09.2023

Ну так и вали в свою Англию, предатель родины, сюда то что припёплась?

S Spuris 04.09.2023

Ne visi ,kuri aizbrauc citur ir nodevēji. Lielāko daļu piespiež pamest mājas tieši valdība un tādi dīvānpirži kāda esi pati,kuri neko nedara lai uzlabotu situāciju valstī.To tik prot kā sēdēt un vaidēt aiz ekrāna.Citi dodas prom lai apgūtu ko vairāk nekā spēj Latvija tiem dot.Ir tādi ,kuri dodas rom ģimenes apstākļu dēļ arī.Situāciju ir ļoti daudz tapēc kādreiz padomā ar savu tukšo galvu,kā arī reiz pati vari nokļūt to ''dzimtenes nodevēju '' rindās . Kā tad to sauksi ?

VSR 05.09.2023

Man ir firma un divi bērni. Paldies. Nodokļus maksāju diezgan. Bija iespējas aizbraukt. Bet pamest dzimto vietu, Valsti, kurā saņēmu izglītību un medicīnas aprūpi - nē. Nodēvību nevaru pieļaut savā dzīvē.

VSR 05.09.2023

Par ko rūnāt, jā cilvēks nespēj atrast sevi dzīvē šeit Latvijā un dābūt naudu? Tas saka tikai vienu - viņš ir niecība. Kura var tikai podus Īrījā mazgāt priekš NATO kareivjiem. Īsts vīrietis naudu dābūs kaut no zemes.

VSR 05.09.2023

A! Jūs, laikam, no tiem, kas aizbrauca... Atvainojos jā trāpīju tiešī sirdī.

Ну так и вали в свою Англию, предатель родины, сюда то что припёплась? - - -Тебя не спросили? Что ж ты из своей Польши сюда припёрлась?

Man ir firma un divi bērni. - - А что проститутки имеют уже свои фирмы? А детей ты уже от негров прижила?

Nodokļus maksāju diezgan. - - - И налоги с интим услуг платишь?

S Spuris 07.09.2023

Veronika Rudzinska Neesmu nekur aizbraucis,tacu zinu,ka situācijas pazīstamiem ir bijušas dažādas,dēļ kuriem mēdz būt ka citas valstīs viņu profesijas ir pieprasītākas un labāk atalgotas,kā arī ģimenes vismaz daudz maz ir drošībā.NATO kareivjiem mazgā podus Īrijā? Latvijā to nebviens nedara ? Lartvija jau sen ir okupēta ar to pašu NATO ielaišanu un tiek viedots poligons.Jūs domājat tas ir droši ģimenēm ar maziem bērniem ? Jums laikam firma ir centrāltirgū dilles un gurķus tirgojat,un nesajēdzat kas notiek apkārt valstī. Niecība esat pati ,pie tam ar zemu IQ ,ka nesaprotat pasaulē notiekošo un kā tiek daudz bīdīts .Ieskaitot arī,lai LV pamestu pēc iespējas vairāk pamatiedzīvotāju un ielaist iekšā gosbaiterus.Pie tam starp citu pamet jau daudzi labi speciālisti savās jomās,kuri atver savu biznesu ārzemēs un dzīvo ļoti labi,kā arī pat nedomā atgriezties atpakaļ uz LV. Sāciet reiz domāt.

V Vitalik767 05.09.2023

В Англии претензий не было, потому что английский не знает. А тут... у Вас скидка есть, причём тут кассир, может вы хамски с кассиром общались?

ГосподЯ! ОН РУССКИЙ ЗНАЕТ... ЧУДНЫ ДЕЛА ТВОИ ГОСПОДИ...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы