www.sudzibas.lv Lidl Bojāta produkcija

Lidl - Bojāta produkcija

Labdien, atkārtoti saskaramies, ka vistu olu ārpusē ir pelējums un tās arī ir ļoti netīras. Jāatzīs pirmo iepakojumu vienkārši izmetām. Šis ir saglabāts!
Pirkums 26.10.2023 m izmēra olas / 30. Gb. Olas ir saglabātas, esam no Siguldas speciāli nēesam gatavi braukt.
Lūdzu, kvalitātes nodaļai pievērties un kādas ir kompensācija šajā gadījuma!? Čeka nav

27.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (12)

not a Karen 27.10.2023

Čeka nav, tad arī ne par kādu kompensāciju nevar būt ne runas.
Un kurš ņem olas, vizuāli nepārbaudot saturu?

A Artūrs Briška 27.10.2023

Jums nav taisnība, proti: Saskaņā ar Ministru kabineta 2014. gada 11. februāra noteikumu Nr. 96 “Nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu lietošanas kārtība” 65.1 punktu, ja darījuma partnerim izsniegtais kases čeks nozaudēts, lietotājs pēc darījuma partnera pieprasījuma izsniedz noformētu attaisnojuma dokumentu, kurā norādīti noteikumos par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu tehniskajām prasībām noteiktie rekvizīti.

Tādējādi nozaudēta, tostarp pakalpojuma saņemšanas vietā atstāta, kases čeka vietā elektroniskās ierīces lietotājam ir jānoformē attaisnojuma dokuments, kurā norādīti iepriekš minētie kases čeka rekvizīti.

Līdz ar to man pakalpojuma saņēmējam būtu jāsazinās ar pakalpojuma sniedzēju un pakalpojuma saņemšanas vietā, ja ir zināms precīzs darījuma datums un laiks, jālūdz noformēt attaisnojuma dokumentu, kurā norādīti iepriekš minētie kases čeka rekvizīti.
Lūk tādas ir mans tiesības

not a Karen 27.10.2023

Veci!
Nu bet kur problēma tad? Ej un prasi to čeku. Raksti, ka negribi braukt, bet neviens bez čeka nrkādas kompensācijas tev nedos.

R Regular_Karen 27.10.2023

Vai tad ir noteikums, ka olām jābūt nomazgātām? Ne pirmo reizi apkakātu olu pārdod. Nomazgājam un aiziet.
Bet nu "nav čeks" vienkārši bomba. Lidl, man lūdzu tad arī kompensāciju par šo situāciju. Tās manas olas.

A Artūrs Briška 27.10.2023

Sveiki ir noteikumi: Ministru kabineta noteikumi Nr. 170
Rīgā 1999.gada 11.maijā (prot. Nr. 25, 16.§)
Vistu olu aprites noteikumi

Izdoti saskaņā ar Pārtikas aprites uzraudzības likuma
4.panta otro daļu, 8.panta otro daļu un 13.panta trešo daļa.
Šeit varat iepazīties: https://www.vestnesis.lv/ta/id/24353-vistu-olu-aprites-noteikumi

not a Karen 27.10.2023

Smags gadījums.

Dusmīgais Ainārs 27.10.2023

Noteikti šis olas tiek iegādātas tikai dēļ cenas . Un cenu veido produkts izskats ar iepakojumu . Lidz ar, to ja gribam tīras olas vajag maksāt vairāk . 🤷🤷🤷

A Artūrs Briška 29.10.2023

Nevar nepiekrist Jums!

Oļegs Zatlers 28.10.2023

Man lūdzu kompensāciju par manis patērēto laiku lasot šo absurdo sūdzību. Kur varu griesties lai to saņemtu? Un, lūgums, valsts prezidentam šo izskatīt individuāli. Rakstīšu PTAC, kaut gan nevaru pierādīt, ka esmu vispār lasījis šo sūdzību... Aptuveni tik murgaina un nesakarīga ir šī dīvaiņa Artūra sūdzība.

A Artūrs Briška 28.10.2023

Rādās Jūsu nodarbe ir kritizēt citu situācijas!? Neskaitot to, ka neko prātīgu nepateicāt esat spējīgs arī, ko pozitīvu komentēt un ieteikt!?

N Neitrāla persona 28.10.2023

Nu nezinu gan, 2x pirku lielo iepakojumu un viņas nebija bojātas vai netīras. Pietam, ja vienreiz jau "iegrābies" ,ko tad ņēmi ottreiz? Un kompensāciju prasīt bez čeka un dēļ nepilniem 5€ ir vienkārši smieklīgi.

A Artūrs Briška 29.10.2023

Nu ja Jums nāk smiekli par 5Eur, tad droši visu liekos 5Eur varat sūtīt man!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы