LV RU

РешеноLennewarden Pumpura Alus / Lennewarden - Krāpšana un bojāta prece

Neiesakām nekādu sadarbību ar šo uzņēmumu. Mēs pirms Jāņiem pasūtījām alu, gan gaišo, gan tumšo. Tas tika piegādāts sabojāts. Derīguma termiņš ir šī gada decembris. Kad iesniedzām pretenziju, uzņēmum piekrita atmaksāt naudu vismaz par gaišo alu, par tumšo vainu neatzīst. Kopš jūnija uzņēmuma pārstāvis sola atgriezt naudu. Atrunas ik dienu ir radošas, katru dienu seko tukši solījumi. Vienu reizi pat tika atsūtīts Paysera ekrānskats ar itkā apmaksātu summu, diemžel arī tas bija neīsts. Arī jūnijā, kad alus tika piegadāts, četrpaku iepakojums visiem komplektiem nebija tāds, kā solīts, arī toreiz ļoti sarežģīti un lēni tika atrisināta problēma. Esam ļoti, ļoti neapmierināti un vīlušies sadarbībā ar Pumpura alu/Lennewarden SIA.

Жалоба успешно разрешена Aģentūra VB Plus SIA 15.10.2019

Šobrīd uzņēmuma pārstāvis ir sācis mums atmaksāt naudu pa daļām pēc maksājuma grafika. Uz doto brīdi mums vairs pretenziju nav.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы