www.sudzibas.lv Latvijas Sarkanais Krusts Sarkanais Krusts dezinformē un nepieņem apģērbus

Sarkanais Krusts - Sarkanais Krusts dezinformē un nepieņem apģērbus

Dzīvē ir tā, ka ir reizes, kad jāiztīra skapis, tā ar izdarīju es. Tā kā ne radi, ne draugi nevēlējās neko no apģērbiem, nolēmu ziedot, bet tā kā nezināju kur, iedomājos, ka Sarkanajam Krustam jau noteikti var vest. Pirms apģērba vešanas, sameklēju i-netā Sarkanā Krusta telefona Nr. un šodien plkst. 10.10 zvanu uz Sarkano Krustu, kur laipni atbild, ka jā, droši vediet, drēbēm jābūt tīrām var ievietot gan maisos, gan pakās un var būt gan gludinātas, gan nē. Ļoti nopriecājos, jo Slokas iela, uz kurieni norāda, ka apģērbs jāved, ir tepat blakus. Saņemu savus saiņus un dodos uz Slokas ielas Latvijas Sarkano krustu, kur mani sagaida divas gados vecas kundzītes un uzzinot manu ierašanās iemeslu uzreiz sāk atgaiņāties un paziņot, ka nu drēbes jau noteikti nevajag, ja vēl negludinātas, ta vispār neņem un vispār viņām jau laiks doties projām.
Lūk tā, Latvijas Sarkanajam krustam nevajag ziedot apģērbus!
Esmu šokā, paši aicina ziedot un palīdzēt un, kad esi gatavs darīt, pats atved, tad skaidri un gaiši pasaka - mums jūsu apģērbus nevajag. Kad pārjautāju, kur tad man likt, atbilde bija ilgi jāgaida...
Tā lūk labie darbi tiek nogriezti jau saknē!

A

Комментарии (6)

A A. 27.09.2011

Иногда они даже, как я слышала, перепродают Ваши же вещи в секонд хэнды. Я бы сделала проще: отдать конкретным семьям, которые реально нуждаются в вещах, а такие семьи можно и по газетам найти и по знакомым, и через интернет, наверняка и в интернатах и дет.домах приняли бы. Как повезёт.

S sise 27.09.2011

atdodu.lv un ari lidzigs krievu saits bija.Tur visi ari letini mekle drebites kam smaga situacija.Zip.lv ar var ielikt ka atdod, gan bus kas labprat nem.

K Kens 27.09.2011

calis.lv labdaribas sad. kadam notekti noderes vairak ka tam sarkanajam krustam kas pardod drebes.Tiesam pardod

J J! 27.09.2011

Detskie v detdom vse vremja otdaju!

Z Zane 28.09.2011

Ne pārāk sen es arī zvanīju uz SK, kur man teica, ka drēbes var ielikt tūlīt aiz ieejas lielajā kastē, kas zem kāpnēm. Tā arī darīju. Kur drēbes tālāk nonāk, nav zināms.

L Lesija 14.10.2011

Sveiki!Nesen biju Sarkanajā krustā Slokas ielā, lai pameklētu kādas drēbītes, sev un arī savam bērnam.Biju šokā, šīs divas kundzes tirgoja ziemas jaku vienai no klientēm, kas tāpat kā es bija nākusi, ko mugurā velkamu sameklēt.Darbinieces prasīja par jaku 18ls, es biju šokā, bet mani redzot tās savā starpā sačukstās lai klusāk vienotos par cenu, un sievietei pateica, lai nes naudu dabūs ziemas jaku.Ja cilvēkam būtu naudiņa, uz sarkano krustu neietu, bet ieietu gumpalās un nopirktu .Domāju, ka to bodīti vajadzētu jau pievērt.jau pāris gadus tās dāmas(darbinieces)vēroju, un paliek ar vien sliktāk.tur tikai kankarus var dabūt par velti, visu labāko tirgo par diezgan labu naudiņu.JaKāds grib ziedo0t drēbītes uz M vai S izmēru, un zēnam uz 158, būšu ļoti pateicīga, un pati aizbraukšu pakaļ.atbildi rakstat Lesija, izsūtīšu tel.num vai pastu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы