www.sudzibas.lv Latvijas Sarkanais Krusts Kristīne Besedina slikti izturas pret "Burtnieka" klienti

Latvijas Sarkanais Krusts - Kristīne Besedina slikti izturas pret "Burtnieka" klienti

Vai krīzes centra ""Burtnieks"" vadītāja Kristīne Besedina drīkst ieslodzīt cilvēku savā krīzes centrā burtnieku iela 37? Šajā gadījumā ir stāsts par jaunu meiteni Sintiju, kura vēlas tikt mājās pie savas ģimenes Rīgā. Arī es vakar izlasīju internetā vēstuli no Sintijas, kur šī krīzes centra darbinieki izturas pret Sintiju rupji un nelaipni. Šie centra darbinieki sauc Sintiju par psihiski slimu un grib ievietot Sintiju socmajā vai pansionātā. Sintijai ir tikai 22 gadi. Vēršos pie sabiedrības, palīdzēsim Sintijai atgriezties mājās. Ar cieņu Sintijas jaunākā māsa.

14.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

Pacco_al 17.11.2018

Nav pat jēga te tāpat neko rakstīt...

Pacco_al 17.11.2018

Mani nelaiž arā no cietuma, bet es gribu apciemot savu mirušo tanti kapos. Cietuma administrācijas izturas pret mani rupji un nelaipni. Solās mani ievietot karcerī.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы