www.sudzibas.lv Latvijas Sarkanais Krusts "Nesavtīga mīlestība ""labdarība "vēlams ar maksimālu peļņu

Latvijas Sarkanais Krusts - "Nesavtīga mīlestība ""labdarība "vēlams ar maksimālu peļņu

Kas par nesavtīgu labdarību: d. Tikai 20 centi vsi 1 euro gabalā, cilvēki sarkanais krusts tautu mīl nesavtīgi no sirds.

Iesaku biežāk apmeklēt pārliecināsieties kad manis rakstītais ir patiesība.
Veiksmi jums cilvēki it visā un skaistu apģērbu ikdienas gaitās, ne tikai šīm"dāmām".

01.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

M Miss mārkla 01.09.2020
Bezkaunība,lauku kantoris,slikts serviss ņirgāšanās

Alūksnes sarkanais krusts lielākā Alūksnes sūdubedre, kur strādā pāķenes. Nesiet drēbes un mantas lai šīm kazām ir par ko audzēt. Visas jūsu nestās drēbes tiek pāršķirotas atsevišķā telpā, jums izliekot tikai slikto preci jeb sūdus, bet labākās savāc pašas (protams sev nekādi 20 centi nav jāmaksā) . Vairosim labestību un "palīdzēsim nabaga sievietēm" ne cilvēkiem, palīdziet šīm nabaga lauķēm, cilvēki nes drēbes par velti šīs uzceno dzer kafiju. Labi jau kad par šo naudiņu uz cilvēku rēķina sapelnīto vismaz kafija sanāk.
Šī iemesla dēļ labākajā gadījumā uz šo iestādi nekad neko nenesīšu ja nu vienīgi sūdu.
Alūksne sen ir pelnījusi labāku sarkano krustu kurš palīdz cilvēkiem no sirds nevis kāri blenž uz katriem 20 centiem. Žēl jūs cilvēki, kuri apmeklē šo iestādi, par jums ņirgājas.
Ieteikums Alūksnes sarkanā krusta "dāmām" iemācieties pelnīt naudu tā lai cilvēki neredz citādi kautkā pretīgi skatīties kad visas manis atnestās drēbītes kautkur pazūd nenonākot līdz tiem kam tās tiktiešām nepieciešamas. Pats par sevi redzams kad nekādas strādātājas neesiet un naudu varat nopelnīt tikai uz citu rēķina. Zagles un krāpnieces.

S Sudzibas.lv Admin 02.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M Miss mārkla 05.09.2020
Sūdubedre

Tā Priedīte G .vispār pretīga vecene

S Sudzibas.lv Admin 21.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы