Latvijas gāze - Slikts serviss

Nav iespējams nodot ikmēneša skaitītāja rādījumus jo mājaslapa nestrādā, e pasta atbilde ir tikai automātiska kur rakstīts ka atbilde tiks sniegta 30 dienu laikā, sazvanīt nav iespējams vispār! Komunikācija ir pilnīgi neiespējama jo pakalpojuma sniedzējs ir vienkārši noslēpies no klietna.

28.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Latvijas Gāze Ответ от представителя 29.11.2022

Labdien! Vēlamies atvainoties par radušos situāciju. Tehnisku iemeslu dēļ īslaicīgi nebija iespējas iesniegt skaitītāja rādījumus. Rādījumu iesniegšanu klientu ērtību labad ir iespējams veikt vairākos veidos, gan mūsu mājas lapā, gan klientu portālā, gan sūtot īsziņu uz numuru 155 vai reģistrējoties mans.gaso.lv portālā. Gadījumā, ja kādā no kanāliem, tehnisku vai citu iemeslu dēļ tas neizdodas, aicinām to veikt atkārtoti mazliet vēlāk, vai izvēlēties citu iesniegšanas veidu. Rādījumu iesniegšana ir pieejama vairākas dienas. Katru mēnesi rādījumu iesniegšanas periods ir no 27. datuma līdz nākamā mēneša 1. darba dienai. Šomēnes tos var iesniegt līdz 2.deceembrim (plkst. 12:00). Lai veiksmīga diena!

Комментарии (2)

I I 28.11.2022

Nestrādāja viņiem tā lapa kāda tehniska ķibele. bet vienmēr ir alternatīva, ja lasītu paziņojumus, kas tai lapā parādās zinātu, ka var nodot arī mans.gaso.lv

p.s. šovakar man izdevās iesniegt caur mans.lg.lv viss OK

Loti bieži tā ķibele ...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы