www.sudzibas.lv Labs gaišreģis Iesakiet abi gaišreģi kurš tiešām redz

Labs gaišreģis - Iesakiet abi gaišreģi kurš tiešām redz

Vai lūdzu varat ieteikt gaišreģi kas redz visu, nevis spēlē teātri? Kas redz problēmsituācijas un iesaka kā tās risināt. Kas patiešām redz. Vēlējos atrast astrologu atsūtīja Cenas nu nezinu vai pa vienu sundu var visu izskatīt un prasīt 100 eur? Es saprotu visiem jāpelna nauda, bet šitais par traku 100 eur.
Gaišreģis prasa ziedojumus parasti, protams, ir jāmaksā, bet ne visiem pa kabatai 100 eur par 1 h astrologa pakalpojumiem atdot. Un vai būs jēga?
Palīdziet lūdzu ar informāciju. Paldies

Комментарии (9)

K Kāpurs3000 19.06.2021

Personīgais viedoklis - Manuprāt, tas viss ir uzdzīvošanās uz citu cilvēku, kuri jūtās nogājuši no pareizā ceļa rēķina. Kad vairs nezini, kur dabūt palīdzību, tad tici visādiem šādiem variantiem. Realitātē var sastāstīt jebko un neviens pēc 10 gadiem nebrauks atpakaļ sakot, ka pateica nepatiesību. Teikšu, ka jēgas nav, tikai vel mazāk naudas paliks. Var būt arī sliktāk, ka tev iedod ieteikumus, kuri ir aplami un tu viņiem pieturies. Beigās nepareizi priekš sevis vel nodzīvo periodu un veic nepareizas izvēles, jo turējies pie ieteikumiem.

P Patiess Fakts 20.06.2021

parasti pie viņiem griežās izmisuma brīdī

Joe Rogans👽 19.06.2021

Kariņam patīk pūst pīlītes🤥🦆

K kosrem 20.06.2021

Nu par 100 € stundā es arī gaiši redzēšu.

A AgitaaKruminaa 21.06.2021

es arī jau plānoju mainīt profesiju

E Eyerolleris 20.06.2021

Labs gaišreģis, patiesībā, ļoti labs terapeits.
Tāpēc labāk savus līdzekļus ieguldīt psihoterapijas apmeklējumos, kuru laikā uzzināsiet ne tikai savas pagātnes izvēļu kopsakarības un saistības, bet arī sāksiet labāk izprast sevi, savus tuvākos, un patiesībā - jebkuru cilvēku - kas, ko, kāpēc, un kur dodamies tālāk.
Pamēģiniet!

P Patiess Fakts 20.06.2021

ta jau saka, ka viņi visi esot labi psihologi. ez nezinu. jā viņi tā pelna naudu, bet algotu darbu nestrada

P Patiess Fakts 20.06.2021

viņi ļoti slikti redz nākotni, kāpēc tā? prakstiski neredz. Biju zinātņu akadēmijā pie Elmāra Spodra 0 variants, neredz neko, kaut ko stāsta par baha ziediem ku nopirkt un zvana tantinai jo man kaut kas griežās, esot lāsts. Un katru reizi man griežās. Jāiet pie viņa esot 3 reizes un par katru reizi jāsamaksā, labs ienākumu avots ne?

P Patiess Fakts 22.06.2021

iesakiet lūdzu kādu?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы