Kilo.lv - nekaunība

izkrāpāt manu naudiņu par kārtējo tukšo solījumu, pietam 30 eiro nav nekāda sīknauda. nekas, nabags jau nebūšu, bet kad tas varbūt pašiem krāpniekiem atspēlēsies vēlāk dzīvē.

Комментарии (5)

O Ok.sana 10.06.2014

Tieši ta pat iegrābos. Domāju, kā tagad to summu varētu dabūt atapakaļ? itkā jau nav liela, bet tomēr goda lieta, negribās lai arī citi tiktu šādi apmānīti. Un kad tu pie viņiem pašiem vērsies ar lūgumu par naudas atgiriešanu ta iet vaļa vecais stāst par ignorēšanu un faktu noliegšanu. Takā neuzķeraties neviens.

J jurcix 11.06.2014

esmu ļoti dusmīgs, mani tāpat par muļki uztaisīja, labi vēl ka tikai 20 eiro iztereju. nekas, skola maksa naudu, nevajag uzticeties nakamreiz Jurija Gucana avanturam!

A [email protected] 18.06.2014

Šī patiešām ir krāpšana. Es arī biju ļoti vīlies pašā programmā, pēc tam gan pie viņiem vērsos pēc naudas atgriešanas. 14 dienu laikā drīkst pieprasīt naudas atgriešanu, bez papildus pakskaidrojumiem, izmanotju arī šo iepēju un tagad tikai jācer, ka spēšu atgūt savu lieki iztērēto naudu atpakaļ.

L Linda_S 18.06.2014

http://www.kilo.lv/straipsnis/5/kadel-konkurenti-baidas-no-kilolv

S sauluxks 30.06.2014

Pati arī pameģināju šo diētu un arī neko labu nevaru peteikt. galīgi man nepatika. labak sargājiet savu veslelību un naudu, nekā tērējiet to šadām nejēdzīgām diētām. Nesaprotu, kā viņus vispar var kaut kur reklamēt, veselībai butu jabut pirmaja vietā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы