www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss, pavirša attieksme

Senukai - Slikts serviss, pavirša attieksme

Nopirku duškabīni ar iekšsienām. Piegāde bija ļoti ātra. Uzstādīt sāku tikai pēc 18dienām. Kad jau uzstādīju vanniņu, attaisīju vaļā iepakojumu ar iekšsienām, un konstatēju, ka sienas nav baltas, bet melnas un pavisam no cita modeļa. Sazinājos ar servisu. Viņi negrib mainīt nepareizās iekšsienas, sakot ka tas nav iespējams. Absurds.

23.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 29.12.2021

Labdien, Guna!
Sazinājāmies ar Jums e-pastā un vienojāmies par situācijas risinājumu.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Комментарии (4)

G Govjzems 23.12.2021

Cik dienas pagāja? 18! Jautājumi?

G Guna Pozņaka 23.12.2021

Jā, pagāja 18dienas. Un? Nekur nav teikts, ka man duškabīne būtu jāsāk uzstādīt piegādes dienā. Iegādājos to tad, kad bija izdevīgs cenas piedāvājums. Mājās notiek remonts. Sāku uzstādīt tad, kad sagatavoju tai attiecīgu telpu. Tas ir tikai normāli.
Un tas ir tikai normāli, ja es negribu komplektēt duškabīni no sastāvdaļām, kuras ir no diviem dažādiem duškabīnu modeļiem. Tas ir apmēram tas pats, ja Jums piegādātu divguļamo gultu ar vienguļamo matraci. Ja Jūs tas apmierinātu, neviens Jums neliegtu to prieku uz tādas gulēt.

G Guna Pozņaka 21.01.2022

Vienkārši ņirgāšanās. Pēc vairāk nekā mēneša samainīja pret atkal citām iekšsienām, atkal no cita modeļa, nepareizs izmērs. Mīļie darbinieki, Jūs algu saņemat?

A Armands Kravalis 06.03.2022

iespējams, ka obligāti jābūt trulam idiotam, lai skaitītos klientu apkalpošanas speciālists ksenukai, īpaši anna , alise, sanita, atvainošanās un paliediesi birst nepārtraukti, labdien, jauku dienu utt bet problēma netiek risināta, tikai truli bārsta savas frāzītes.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы