www.sudzibas.lv K Senukai Krāpšana. Pārdod lietotas preces

K Senukai - Krāpšana. Pārdod lietotas preces

Pasūtīta un apmaksāta kā jauna prece, bet saņemtā prece ir atkārtoti iepakota, par ko liecina pavirši pārlīmētā līmlenta, noplēstā uzlīme no iepakojuma, kā arī austiņas ir ar manāmām lietojuma pazīmēm. Pēc visas komunikācijas ar uzņēmuma pārstāvjiem, varu secināt, ka viņiem tā ir ierasta prakse - tirgot lietotas preces kā jaunas. Kā kompensāciju par zaudēto laiku, patērēto degvielu un sabojāto garastāvokli uzņēmums piedāvā iztērēt viņu veikalā vēl papildus 49€, lai saņemtu 10€ atlaižu kuponu.

patiesi esmu vīlies, ka tik nopietns uzņēmums kā As Kesko Senukai Latvia (reģistrācijas numurs: 40003311719) pieļauj šādus incidentus. Pirms iepirkties šajā "gadatirgū" apdomājiet kārtīgi, vai vēlaties nopirkt lietotu preci par jaunas preces cenu. Iespējams prātīgāk uzreiz doties uz "latgalīti" vai "esesku".

28.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 28.02.2024

Labdien,
Nekādā gadījumā ar nolūku netirgojam lietotas preces.
Atvainojamies par radušos situāciju, ka saņēmāt šādu preci.
Piedāvājām situācijas risinājumus nosūtot preci mums atpakaļ ar pakomāta starpniecību.
Radusies situācija tika atrisināta samainot uz citu preci klientu centrā.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

T

Комментарии (3)

I Ilze Savicka 28.02.2024

🫣🫣🫣

E Elviss Preslijs 28.02.2024

Senukai, kas jums tā par politiku, lai saņemtu problēmas risināju ir jāieraksta šeit sūdzība ?

O oIo 28.02.2024

Rakstiet šiem iesniegumu, ka piegādājuši līgumam neatbilstošu preci un vēlies saņemt atbilstošu. Viņiem pēc likuma ir jāorganizē un jāapmaksā savākšana, un jāatsūta jauna un nelietota. Šie piedāvās 14 dienu atgriešanu, taču tas Jums nebūs izdevīgi. Vajadzēs būt uzstājīgam un pieminēt PTAC. Ziniet savas tiesības, pārdevējs par tām Jums beatgādinās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы