LV RU
www.sudzibas.lv Jelgavas pilsētas slimnīca Tiek piemērota paaugstināta maksa par zvaniem uz nodaļu

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Tiek piemērota paaugstināta maksa par zvaniem uz nodaļu

Mana 88 gadus vecā māte ārstējas ķirurģijas nodaļā. Gan vecuma, gan slimības dēļ stāvoklis ir smags. Karantīnas dēļ nekādi apmeklējumi nav iespējami. Nav iespējama arī klātienes tikšanās ar medicīnisko personālu. Tātad jebkāda informācija par slimnieces stāvokli ir saņemama tikai telefoniski. Uz nodaļu nākas zvanīt vairākas reizes dienā. Un katram tādam zvanam tiek piemērota paaugstināta maksa! Esmu bites klients un pirms katra tāda zvana saņemu informāciju, ka mans operators šim zvanam piemēro maksu. Zvanot bites klientu apkalpošanas operatoram, tiek paskaidrots, ka tā ir Jelgavas slimnīcas vaina.

28.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Комментарии (2)

A AK-74 28.01.2021

Vaina ir Bitē! Cik jau par to ir runāts Bite vienīgais no LV mobilo tīklu operatoriem neslēdz līgumu ar CSC Telekom kam pieder arī slimnīcas nummuri! Bite!

M Mego izmeklētājs 29.01.2021

Esmu bites klients un jaa tiesi tā bite piemero paaugstinatu tarifu jus varat risinat to zvanot no cita operatora

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы