РешеноJelgavas Pilsētas Slimnīca - Nekompetence

04.02.23 atbraucām uz slimnīcu, jo bērnam sāpīgi norīt iekaisis kakls un strutas acīm. Dr. Anna shulhina apskatīja bērnu, teica rīkle pasārta, mandeles aplikumi. Izrakstīja faringo spreju, acīm akvakolu un aizsūtīja uz mājām. Uz šo dienu bērnam paliek daudz sliktāk, temperatūra turas 38 un rīklē ir tik sarkanā ka meitiņa pat nevar padzert no sāpēm un smaka no mutes ir tāda ka nevaru aprakstīt. Ģimenes ārsts konstatēja striptokoku, izrakstīja antibiotikas jo bez tiem nekā vevar iztikt, un jautāja " ko jūs braucāt uz slimnīcu, ja jūms ar tādu sarkanu muti un mandeles aplikumi, pat nepaņēma analīzes". Mans 3 gadu bērns, zaudēja 2 dienās pateicoties dr. Annai shulhinai. Ja uzreiz būtu pareizi konstatētā diagnoze un izrakstīti attiecīgie medikamenti, bērnam uz šo dienu nebūtu tik slikti.

06.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Татьяна Масальская 06.02.2023

Vēl taja pašā dienā man zvanīja dr.Anna un teica,ka atnāca analīzes un viņās nav labas kā vajagot dzert antibiotikas,uz ko es sāku,ka manai meitiņai nepaņēma nekādas analīzes vel pie ta visā pacientus sajauca.Ceru ka tai meitenei kurai bija sliktās tas analīze,sazvanīja

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы