www.sudzibas.lv Jēkabpils autobusu parks Rupja attieksme pret pasažieru un mazo berno ar ratiem

Jēkabpils autobusu parks - Rupja attieksme pret pasažieru un mazo berno ar ratiem

No paša rīta šoferis rada savu agresīvo attieksmi! Jau ne pirmo reizi apstaj autobusu tāda veida, kā ar ratiem ļoti grūti iebraukt autobusā, vai tiešām tas tik grūti izdarīt labi? Paldies cilvēkiem par palīdzību iekāpt iekšā! Nevarēju paspēt nopirkt uzreiz biļeti, gaidīju nākošo pieturu, lai izdarīt to, bet dzirdu tikai kliedzienu virsū, ko mēs nemaksājam. Būtu uzreiz samaksāts, ja pastāvētu šoferis un sagaidītu, nevis braukt uzreiz iekarot autobusā visi cilvēki. Braucot pa ceļam es pieturu ratus un pieskatu bērnu, nevis man ir jāskraida pa autobusam! Vispār attieksme ļoti nepatika. Un kā viņš var kliekt virsū? Un par to viņam nekas nav. Tā nav pirmā reize! Autobuss bija 5, ar numuru 8969, maršruts Krustpils stacija - poliklīnika.

12.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (6)

S Smadzen'sVaig? 12.10.2021

Varēji mīcīt veci ar mašīnu!

G Gulbenietis 12.10.2021

klieGt, El šmara

G Gii 12.10.2021

Kārtējā- ''ja že maķ!''
Patīk pirmais komentārs :D

MURAKAMI 12.10.2021

Zajeb... Jā nav naudas mašīnas, nav ko dzemdēt nabadzību...!

S Sandris Saulītis 24.11.2021

Ja autobuss kliegt pret pasažieri, nav maksā biļeti, domāju, ka autobuss konttrole pārbaudīt, var būs naudas sods gan pasazieri un autobuss vadītāji bez bileti, vairs nav jokiem lieta.

G Gulbenietis 24.11.2021

Ak, tad re kā štirī lidla lētais alus :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы