www.sudzibas.lv Jēkabpils autobusu parks patvaļīga un nepatīkama rīcība

РешеноJēkabpils autobusu parks - patvaļīga un nepatīkama rīcība

saskāros ar ļoti nepatīkamu atgadījumu no autobusa šofera pilsētas robežās kur autobusam būtu jāpiestāj katrā no pieturām tas nepiestājās vispār veicot manevru kas izraisīja ļoti nepatīkamas izjūtas!
šis redzēdams kad skrienu vienkārši nesamazinot ātrumu devās garām pieturai pat nekavējot nozīmēto pieturas laiku 19:28. Jāņa akurātera iela Jēkabpils pilsētas maršruta autobuss. ielūkojoties laikā tas nekavēja un nesteidzās bija tieši laikā bet pat nerādot pagriezienu mazliet pagriezās uz pieturas šaudamies tai garām par nobrīnu tas ieslēdza pagrieziena lampiņu atpakaļ pa kreisi uz tivām mirkšķināšanas reizēm kaut gan tas būtu jādara ilgāk!
pieturā pat bija pasažieris kas varēja būt potenciālais cilvēks uz šo reisu es pat skrēju lai paspētu uz autobusu bet reakcija bija graujoša un ļoti nepatīkama. Kauns par Jekabpils autobussu parka kolektīvu.

09.06.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Vairis Gercāns 09.06.2023

reiss autobusam bija Zīlāni iela- Ģimnāzija

Комментарии (2)

S sannas 09.06.2023

Tik izmisigi skrējāt, bet visas nianses pamanījāt, gan 2 mirkšķus, gan "loti nepatīkamas izjūtas". Tā vietā,lai īsi un konkrēti uzrakstītu problēmu, kaut kāds literārs manuskripts sanācis.

V Vairis Gercāns 11.06.2023

skrienot rakstīju

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы