Jēkabpils autobusu parks - Nekaunība

Labdien! Cik ilgi vēl turpināsies 5. Maršruta autobusu šoferu patvaļa un ņirgāšanās par pasažieriem? Ja regulāri (lielākā daļa šoferu) nevar pagaidīt pasažierus no vilciena un burtiski "deguna" priekšā un bieži pat minūti ātrāk par atiešanas laiku, aizbrauc no pieturas. Arī piektdienas 07.10. Vakarā pl.20.00 jau skrienošus pāri ceļam, padsmit cilvēkus atstāja tumsā uz 40 min. , līdz nākošajam autobusam. Lai šiem "ķeizariņiem" pēc tam naktī ir salds miegs.

08.10.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

Good Intentions 08.10.2022

Vadītājiem ir savi grafiki un viss. Jaierodās laicīgi nevis pēdējā minūtē, kā arī apkalpošana arī prasa laiku un tad jau sūdzēsies, ka laicīgi neizbrauc un kavē.

I Ināra Ivanova 08.10.2022

Un tad nākošā reisa autobuss, nostāvējis stacijas pusē līdz pēdējai minūtei, piebrauc pie pieturas un uzņemot nogaidījušos vilciena pasažierus, kavē 2-3 minūtes. Tas vairāk nav pārkāpums?

Good Intentions 08.10.2022

Pieļaušu, ka jautājums nav debīls, bet retorisks.

Good Intentions 08.10.2022

Tas, ka jums tur transporti minūte, minūtē ir diemžēl jūsu problēmas. Šoferiem dēļ tā nav japielāgojās un jasāgādā nēertības citiem braucējiem.

K Klāvs Dimants 08.10.2022

Un pēc tam rakstīs sūdzību, ka autobusa vadītājs brauc kā traks, jo redz viņš tā mēģinās atgūt grafiku.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы