Jēkabpils autobusu parks - 5 autobusa maršruts

Labdien
kas notiek visu laiku braucu droši ar 5 maršruta autobusu. Bet 20.01.23 plkst 10: 41 cukurfabrikas iela līdz autoosta notika nepatīkama situācija. Es ar savu zīdaini ratiņos. Pie autoosta pietura šoferis nebija sava darba pienākumos. Viņš bezkaunīgi pārkāpa robežu. Ratiņus paspēju izbraukt lauka no autobusa viņš aiztaisīja durvis naglika kur varēja iespiest man rokas paspēju noraut mazais ar ratiņiem palika otrpus. Tas nav normāli. Lūdzu izskatiet!

21.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (4)

S Samanta D. 21.01.2023

Kā tieši pārkāpa kaut ko? Iespieda rokas? Sūdziba uzrakstita diezgan nesaprotami.

Ko te izskatīt? Neko saprast nevar.

Lokidreamsnake 22.01.2023

Vispār var saprast, pēc teksta var saprast. Sieviete izstūma ratiņus no autubusa, šoferis gandrīz iespieda pirkstus durvīs. Runa ir par to, ka autore paspēja izstumt ratiņus, bet pati nepaspēja izkāpt no transporta, šoferis par ātru aizvēra durvis.

I inaida 22.01.2023

Nu jāsūdzās taču Jēkabpils autoparkā!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы