LV RU
www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella Logistics SIA - Slikts serviss

Slikts serviss. Pirms 10 dienām mana paka atbrauca uz Latviju Uz Itella un no šī laika nebija nekādu ziņu. Izsekošanā ir uzrādīts, ka paku mēģināja piegādāt, bet es neesmu saņēmusi paziņojumu par piegādi. Nav iespējams sazvanīt, visi operatori ir aizņemti, uz epastiem neviens neatbild. 13 minūtes gaidot atbildi uz zvanu, operators atbildēja! Izskatās, ka šī kompānija neko nedara, tracking servisā norāda, ka piegāde ir neveiksmīga un tad gaida, kad pats saņēmējs meklēs savu paku. Nesaprotu kāpēc dhl sadarbojas ar šo kantori.

12.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ol

Комментарии (2)

Rx RXX 12.12.2019

Tikko identiska situācija, gandrīz 3 nedēlas paka stāvēja noliktavā, sazvanīt neiespējami, 2 neatbildēti e-pasti, bet vakar mani sazvanīja, atvainojās un pirms 30 min beidzot piegādāja. ?

Ai AivarsRe 12.12.2019

Mums pazuda pakas ar viņiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы