LV RU
www.sudzibas.lv Itella Krāpšana, slikts serviss, bojāts iepakojums...

Itella - Krāpšana, slikts serviss, bojāts iepakojums...

Sūtījums no Anglijas (Dhl) Itella birojā ienāca 04. Janvārī. Tāpat kā citiem, piegādes mēģinājums pat netika veikts, neskatoties uz tracking norādīto informāciju, gan par nosūtītāju, gan par saņēmēju. Nogaidījām līdz 13. Janvārim, sākām meklēt, kas par lietu. Sazvanīt nevienu nevarēja. Pēc atkārtotiem mēģinājumiem sazvanījām. Arguments ne piegādei - "informācijas trūkums", pievienotājā trackingā pilna informācija. Pēc vairākkārtējas komunikācijas, solīja piegādāt 18. Janvārī. Nepiegādāja, tracking info atkal parādās nepareiza info. Protams, ka neviens nezvana un neatvainojas. Pēc vairākkārtējas atgādināšanas par savu eksistenci, ak tu brīnums, beidzot piegādā 19. Janvārī. Iepakojums bojāts.

20.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (1)

Daekadae 20.01.2021

Nekad neviens pasūtījums caur itellu nav gājis, tāpēc viss ir bijis lieliski. Par itella redzu daudz sūdzību. Ieteiktu sūtījumu piegādi ar omniva, ja ir izvēles iespējas. Itellai neuzticos, neieteiktu nevienam. Itellai uzmanīgāk jāpārrauga piegādes.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы