LV RU
www.sudzibas.lv Itella Apzagts sūtījums

Itella - Apzagts sūtījums

Labdien!

Gaidīju no Vācijas sīkpaku, Itellaatrunājās, ka adresāts nav sasniedzams, nav mājās, nav durvju koda utt. , rezultātā paku piegādāja apzagtu, atvērtu un pārlīmētu ar citu līmlentu. Protams, itella uzņēmuma pārstāvji neparko neatbild. Biju spiesta sazināties ar Vācijas pastu sūtīt iepakojuma foto un videa, viņi salīdzināja, fotogrāfijas no pasta berlīnē un konstatēja, ka sīkpaka ceļā tika apzagta.
Tagad, ja paka tiek piegādāta caur itella, vienmēr pati braucu uz ķekavu pakaļ, tas ir lētāk.

04.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Itella Support Ответ от представителя 05.02.2020

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, lūdzam Jūs sazināties ar mums uz e-pasta adresi pakas @itella.com un norādīt kontaktinformāciju, lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju.

Paldies,
Itella Klientu apkalpošanas komanda

Комментарии (1)

T Turkey901 04.02.2020

Noliktavās tādas lietas notiek, nejau kurjers piestāj ceļa malā un ložņā pa kravas telpu, izlaupa un tad pārlīmē, ieslēdzam loģisko domāšanu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы