Invessel SIA - Lohotrons

Nekādā gadījumā netērējiet savu laiku, uzsākot darbu šajā uzņēmumā! Bet ja nu tomēr sadomāsiet "iegrābties" - nekādā gadījumā nepiekrītat 3 mēnešus ilgam pārbaudes laikam. Kārtīgi pastrādājot, pa mazu naudu, cerībā, ka jūsu darbu novērtēs - bet tā tur nenotiek. Cik labs un profesionāls meistars jūs nebūtu, pēc pārbaudes laika alga netiks būtiski pacelta, kā bija sarunāts, iestājoties darbā. Visa uzņēmuma stratēģija - atrast darbiniekus uz pārbaudes laiku un pēc tā necelt algu, ar argumentiem, ka: "alga ir pietiekami liela, priekš šī reģiona" un "ja gribas nopelnīt, tad var strādāt vēl vakaros un brīvdienās". Protams, ka virsstundas apmaksājas kā parasts darba laiks (ne dubultā) .
Ļoti žēl, ka tikai tad, kad tiku apčakarēts, iedomājos pameklēt atsauksmes. Ceru, ka kāds to izdarīs pirms sasaistīsies ar šo limonādes kantori un netērēs savu laiku un naudu.

J

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы