www.sudzibas.lv Ideal.lv Krāpšana, slikts serviss

Ideal.lv - Krāpšana, slikts serviss

Iegādājos "Apple Watch Ultra" akropolē Maskavas ielā, prece bija brāķis un nācās tajā pašā dienā viņu atgriest atpakaļ. Preci pieņēma uz diagnostiku, kas aizņēma 6 dienas. Pašu pulksteni apmainija pret jaunu, bet iepakojumu kurš tika bojāts darbiniekiem atverot uz atgriešanu filiālē dēļ neuzmanības, viņi negribot mainīt un noliedz notikuma esamību, un tagad tikai caur tiesu varēs pierādīt ka darbinieks melo. Un samaksāto 936€ vietā es saņemšu atpakaļ tikai 718€, jo pēc darbinieka teiktā apple ierīce ir bijusi ieslēgta, kautgan viņa nevarēja būt ieslēgta ja bija izlādējusies brīdī kad tā pati darbiniece pārbaudija to uz vietas, un tā pati darbiniece arī noliedz faktu par iepakojuma bojājumu. Es nesaprotu kāpēc man neatgriež visu summu darbinieku nolaidības dēļ. Noteikti sūdzēšos attiecīgajās iestādēs un centīšos piedzīt izkrāpto naudu. Nemaz nerunājot par to ka garantijas dokumentā bija ierakstīts mans vārds, bet ar pilnīgi svešas sievietes numuru un epastu. Esiet uzmanīgi ar viņiem un iegādājieties preces citur!

25.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (2)

L Latisa Usmnage 25.05.2023

Mazāk vajag lietot grādīgos dzērienus, tad atmiņa neklibos un būsiet spējīgs nosaukt datus, kādus datus nosauca tadus pievienoja .

I ivars.k94 25.05.2023

Izskatās, ka cilvēks kas rakstijis šo atbildes komentāru ir iereibis un neadekvāts. Nesaprotu, kādā sakarā Tavs komentārs eksistē, jo alkoholu nelietoju un datus nosaucu pareizi, un viņi šo kļūdu protams pēctam izlaboja. Brīnos ka šeit atrodas šādi neadekvāti komentētāji, kas neko nezinot gudri muld.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы