LV RU
www.sudzibas.lv Hansabanka Šī banka izpauž informaciju par klientiem

Hansabanka - Šī banka izpauž informaciju par klientiem

Tikko palasiiju atsauksmes par Hansabanku un priecaajos, ka neesmu vieniigaa kas ir peedeejaa gada laikaa saskaarusies ar šīs šausmiigaas bankas attieksmi. Bankas apkalpojošo dabinieku attieksmi vēl var saprast - gan jau slodze nemeeriiga, alga maza, taa ka pat sevi vizuaali nevar sakopt, nemaz nerunaajot par laipniibu, taa Hansabankaa ir greznība, kas pienaakas klientiem ar milziigaam algaam un grandiooziem konta apgroziijumiem.
Bet mans peedeejais atgadiijums ir šāds. Man ir informaacija, ka mana personiigaa konta informaacija ir izsniegta trešajām personaam, ko banka ir dariijusi neieveerojot likumaa noteikto kaartiibu. Kad es šo situuaciju skaidroju bankaa vairaakas reizes un pie tam rakstiski, banka saakumaa vispaar neatbild uz maniem jautaajumiem. Peec tam kad es jau neatlaidiigaak pieprasiiju informaaciju, man paziņo ka nesniegs man šādu infou un to nepamato ar likumu, bet likumiigi man taa pienaakas, jo to nosaka Fiziskas personas datu aizsardziibas likums, un buutiibaa ir garš process lai manu personisko konta izdruku kaadaam sniegtu.
Ar to es veelejos pateikt ka AS Hansabanka neaizsargaa savu klientu personiigo infromaaciju, jebkura cilveeka konta izdruka var nonaakt pie trešajām personaam, ja taas ļoti veeleetos to dabuut!!! Un kas ir pats labaakais Jūs kaa klients to nemaz nezinaasiet, un banka namaz nedomaa jums to atklat.
Latvijaa vispaar cilveeks ir pilniigi neaizsargaats, jebkurš kurš veelas var ieguut personisku info no dažāadaam datu baazeem, kas ir "nepieejamas" !!! Šo info pirmaamkaartaam var dabuut valsts iestaades un amatpersonaas, bet par šo iestaažu darbinieku godapraatu labaak komentaarus neteikt, laikaa kad policijaa, vid, muita uc šāda rakstura iestaadees straadaa bandiiti valsts aizsegaa!!!

Z

Комментарии (9)

A anna 06.11.2008

A ko Tu tik šausmīgi satraucies. Man, piemēram, ir gluži vienalga, kurš manu konta izrakstu pēta. Kas tur tāds.

N nu 09.11.2008

izbļaustījies, nogāja?

B Baņkieris 15.01.2009

Lasiet līgumus! Tur viss ir atrunāts, ko drīkst un ko nedrīkst!!! Nevajag vainot banku!
Parasti jau tā ir-parakstam nerlasot līgumus un tad ceļam brēku! Nu nevar tā! Jābūt uzmanīgākiem!!!

K Kiaspars 15.01.2009

Es cienu šo Banku!

G gints 07.11.2009

tā ir taisnība, par hansabankas klienta konta stāvokli var uzzināt jebkurš

A albis 07.11.2009

NAV KO TUR LĪST, TUR VIENMĒR BAIGĀS RINDAS, ARĪ PIE BANKOMĀTIEM, BET BANKA LABA.

H Hugo Djego 07.11.2009

Man nemaz neinteresē cita konta stāvoklis, arī manā nav nekas interesants.

A Antonija 19.02.2011

Piekrītu, tikai valsts iestādes, tāda kā Valsts Datu inspekcija ir visai bezzobaina un neieinteresēta fizisko personu datu aizsardzībā, konkrēts gadījums bja par Swedbanku, taču VDI pievēra acis un lietu neierosināja...

Tākā izdariet paši secinājumus kādā valstī dzīvojam...

T ToAntonija 19.02.2011

Kāda datu aizsardzība var būt baltajiem nēģeriem?Visādas šaraškina kantoras tiek klāt pat pie tādiem datiem, kuri nekur nav reģistrēti, piemēram mobilo telefonu numuriem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы