Gunārs Ķīsis - Krāpšana

Gunārs Ķīsis vērsās pie manis izlikdamies par draugu un aizņēmās vairākus tūkstošus eiro, solīja dāsnus procentus. Kad pienāca termiņš atgriezt naudu, pēkšņi visa draudzīgā attieksme pazuda. Naudu neatgrieza, stāstīja iemeslus kādi realitātē nemaz nav iespējami. Tagad ignorē mani un no kontakta atsakās.

Sazinājos ar citiem aizdevējiem un atklājās ka Latvijā šis cilvēks pēdējo četru gadu laikā līdzīgā veidā ir piemānījis vismaz vēl 10 personas uz summām no viena līdz padsmit tūkstošiem eiro katru. Visiem solījis atgriezt naudu ar lieliem procentiem, līdz ko pienāca laiks atgriezt vienkārši ignorē un ņirgājas par cilvēkiem.

Dažiem aizdevējiem ir izdevies izcīnīt piedziņu no Ķīša un tiesu izpildītāji pie tā strādā, bet Ķīsis apzināti nelieto personīgos banku kontus Latvijā un apzināti nereģistrē īpašumu tiesības uz sevi. Juridiski Ķīsim nekas nepieder un viņš turpina krāpt cilvēkus apzinoties ka tiesiskā ceļā no viņa neviens neko nepiedzīs.

Neaizdodiet naudu šai personai. Gunārs Ķīsis sevi pozicionē kā uzņēmēju un personīgās izaugsmes treneri, bet šo imidžu izmanto lai krāptu cilvēkus.

Комментарии (10)

R RXX 13.09.2019

Klau, vai citus aizdevējus nevajadzēja apzināt un informāciju ievākt PIRMS aizdevā naudu?
P.S. Aizdosiet man arī? Ar lieliem procentien. Būšu Jūsu draugs, vakarā lasīšu pasakas :)

really? 13.09.2019

kaada apzinaasana pirms,solija tacu daasnus procentus,bija nekavejoties jaaizdod,ar naudas putaam uz lupaam! :D

M morik 15.09.2019

Vēl viens Jorens Godiņš, kas aizņemas no visiem naudu un neatdod, apkrāpj uzņēmumus un nemaksā par pasūtītajiem darbiem. Un uzskata to par pareizu rīcību, bez kauna izjūtas.

P Patiess Fakts 30.09.2020

Man bija reāls gadījums ar šo krāpnieku, aizņēmās naudu, teica atdos, bet izvairījās no atdošanas. Meloja. Mierīgi vakarā varēja aiziet gulēt zinot, ka ir parādā. Ja es nebūtu prasījis atpakaļ, zvanījis, teicis, ka būs nepatikšanas, viņš , pieļauju, nemaz nebūtu man parādu atdevis.Preteklis.

G Gunars_zog 19.09.2019

Precīzi tas pats notika ar mani. Viss, ko autors raksta, ir patiesība.
Protams, esam idioti, ka aizdevām, bet fakts paliek, ka Gunārs ir izkrāpis naudu no ļoti veiksmīgiem un gudriem cilvēkiem.

G Gunars_zog 19.09.2019

https://gunarskisis1.wixsite.com/gunarskisis

S stopdoingwrong 14.11.2019

bbb

S stopdoingwrong 29.07.2021

Gunārs turpina citā sfērā - izliekas par pirtnieku un dziednieku, tikai zem vārda "Gunārs OM", jo pārāk daudzus apzadzis, lai kāds īstajam vārdam ticētu.

P Patiess Fakts 01.08.2021

šausmas

G gunars_krapjas 21.03.2023

Apkrāpis kārtējo cilvēku grupu, Gunārs ir likvidējis vietni baltpirts.com un turpina darboties vietnē pirts.org, norādot to kā "starptautisku labdarības organizāciju", kurai tiek vākti arī "ziedojumi". Lūdzu, uzmanieties! Tā nav reģistrēta labdarības organizācija, tai nav sabiedriskā labuma statusa: https://www.pirts.org/

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы