www.sudzibas.lv Gunārs Ķīsis Izkrāpj naudu un dod tukšus solījumus

Gunārs Ķīsis - Izkrāpj naudu un dod tukšus solījumus

Iesaku uzmanīties no Gunāra Ķīša un neielaisties ar viņu nekādos darījumos. Gunārs aizņemas naudu, daudz ko sola un beigās ignorē zvanus, īsziņas un epastus - tā arī nav naudu atdevis jau aptuveni divus gadus. Papildus tam, viņš naudu ir parādā vairākiem cilvēkiem no Latvijas, kur kopējā summa ir virs 25 tūkst EUR.

G

Комментарии (3)

S stopdoingwrong 14.11.2019

Varu apstiprināt, ka viss sūdzībā minētais ir patiesība, un neiesaku nevienam iesaistīties jebkādos darījumos ar šo personu. Viņam nekas nepieder, aktīvu biznesu arī nav, kā arī visi piedāvātie koučinga u.c. pakalpojumi ir slimi suņa murgi. Taču pats trakākais ir, ka šim cilvēkam paralēli naudas izkrāpašanai aizdevumu veidā ir vēl cita "biznesa līnija" - Gunārs apkrāpj sievietes, izmanto vientuļās māmiņas un sievietes, kurām ir kāds bizness. Sievietes, lūdzu esiet vērīgas un piesardzīgas un neticiet nevienam vārdam, ko Gunārs jums stāsta, tas viss beigsies ļoti bēdīgi.

S stopdoingwrong 14.11.2019

https://gunarskisis1.wixsite.com/gunarskisis

S stopdoingwrong 29.07.2021

Gunārs turpina citā sfērā - izliekas par pirtnieku un dziednieku, tikai zem vārda "Gunārs OM", jo pārāk daudzus apzadzis, lai kāds īstajam vārdam ticētu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы