LV RU

Gjensidige Baltic - Nekompetence

После ДТП..Перед перед переездом поцеловал впереди стоящей пассат...У мене ничего у него сраска потерта в размере монетки еврика (оформил обоюдку)...я гражданин Украины живу в Латвии пол года...читать не умею...сказали что мне ничего делать ненужно ..никуда обращаться ничего заявлять...Через 2 месяца пришла притензия на 450 Евро... с gjensidige ...Обратился туда сказали из за того что не принес 2й екземпляр обоюдки ...и решить это никак , если что они подают на суд...Вопрос почему мне не обьяснили(я говорил что читать не умею...почему не написали на електронку...у них была...был телефон ...СМС никаких)сразу счет...В их центре ответом на мой вопрос что это за бумажки и зачто это(я читать не умею)..на меня сразу наехали что я должен деньги, либо сразу на суд...Попытатся понять меня (как тупого неграждана ) они не могут...(Мне нах сдались проблеми...пришлите мне СМС и я принесу эту бумажку...так нет...)Отношение говно...Не рекомендую....

D

Комментарии (2)

A AVP.Riga 14.11.2016

Тоже самое было с этой конторой. Ни смс, не письма, не звонка. Просто счёт и угрозы что подадут в суд.
Плохая компания.

J Jaunumi 21.03.2017

Sāksim ar to, ka zvanot uz šo kantori tev nograuž mobīlajam tādas summas, ka baisi paliek. CSC Telecom 66778855. Daudzi to nezina, bet mēneša beigās brīnās par rēķinu. Mūsdienās ir kompānijām jāsaprot, ka klientiem ir jāierīko Lattelecom numurs, vai jāpiedāvā kāds no ejošajiem mobīlo sakaru operatoriem, proti, Bite, Tele2 vai LMT. Ne dāmīte, kas pieņem zvanus ko zin vai var atbildēt. Viņas kompetence sniedzas tikai tik tālu, kā pieņemt informāciju, kolīdz kāds konkrēts jautājums, tā štoperis. Nu tad lūdzu apmāciet šo darbinieku, lai viņam nav jāatsaucās uz to, ka pulkstens ir pāri 17iem un viņai nav, kam pajautāt. Nākošais ir tas, ka Paula (nu jau speciālists) apgalvo, ka Gjensidige esot saviem klientiem ierīkojuši tikai Lattelecom numurus un citu numuru viņiem nav, jo tas nebūtu loģiski. Nupat zem www.numuri.lv pārbaudījām, izrādās dārgais numurs. Mēģini tu ieskaidrot, ka ēkai ir terase un, ka terase ir jārēķina uz mazāku summu un jau saki priekšā, cik konkrēti tā ir, jautājums pretim, bet ja tā ir atsevišķa ēka. Aha - TERASE un atsevišķa ēka. :))) pārsmējāmies. Lūk šādi speciālisti. Tad auto ir jāmaksā zaļā karte, ja gribi braukt uz Krieviju, Baltkrieviju vai Ukrainu. Šī pati karte der arī visām Eiropas Savienības valstīm un LV, pat Šveicei. Taču, ja tu esi jau nopircis visam gadam OCTA, tad zaļā karte ir jāpēr par pilnu samaksu. Uz jautājumu, vai sanāk, ka tad maksājam dubultā, atbilde ir - nu tur ir uz visām valstīm. Cilvēks nav spējīgs pat dzirdēt jautājumu. 3min vajadzēja, lai mums pateiktu, ka JĀ, tā sanāk, ka tad maksājam dubultā. Ja cilvēkam OCTA nav, bet viņš iegādājas zaļo karti, tad tā der LV, visai ES un Šveicei, plus RU, BY un UA. Bet, ja OCTA jau ir, tad nevis ir jāpiemaksā klāt, bet gan vēlreiz jāmaksā par visām valstīm klāt saņemot vajadzīgās 3.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы