LV RU
www.sudzibas.lv Gjensidige Atlīdzības izmaksa Veselības apdrošināšanā

Gjensidige - Atlīdzības izmaksa Veselības apdrošināšanā

Vienmēr viss ir noticis labi un ērti ar šo kompāniju, bet visam pienāk pirmā reize...

Uztaisīju analīzes, samaksāju naudu par saviem līdzekļiem, pēc tam iesniedzot čekus un papildus dokumentus naudas atgriešanas pieprasījumam. Viss kā parasti. Nesaņemu atbildi, gaidu. Zvanu un jautāju, kas par lietu. Saka, ka neatmaksāšot, jo neesot apmaksājamo procedūru sarakstā.

Pēc dienas zvanu vēlreiz. Paceļ cits konsultants, Saka, lai pārbaudot e. Gulbja mājaslapā šīs analīzes, ievadot polises nosaukumu. Rakstīts, ka tās apmaksā 100% apmērā.
Zvanu vēlreiz lēmuma pieņēmējam, viņš paziņo, ka tas ir tāpēc, ka mana karte ir izdota 2019. Gadā un tad šīs analīzes neapmaksāja. 2020. Gadā apmaksājot pilnā apmērā. Karte ir de Rīga līdz pat jūlija beigām. Esmu ļoti neapmierināta, lēmumā tas netika norādīts.

05.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы