www.sudzibas.lv Gan Bei Valodas lietojums

Gan Bei - Valodas lietojums

Ludzu izvelaties sazinas valodu tikai latviesu valodu. Saprotu, ja klients ludz pariet uz krievu valodu, bet mani oficiantam nav jasagaida ar dobrij den! Latvija joprojam oficiala valoda ir latviesu valoda! Paldies!

Ответ от GanBei Ответ от представителя 28.04.2022

Labdien!
Paldies, ka atstājāt komentāru.
Atvainojamies par radušos situāciju, tā tam noteikti nevajadzētu būt.

Vai varam lūgt Jūs atsūtīt sīkāku informāciju par restorāna apmeklējumu uz - [email protected], lai varam izmeklēt šo gadījumu.

Būsim pateicīgi, ja sazināsities ar mums un atstāsiet savus kontaktus.

Ar cieņu,
Gan bei

A

Комментарии (4)

B Bez vārda vārds 28.04.2022

latviski nav tāda vārda - oficiants, ir - viesmīlis.

Debesis Vējā 28.04.2022

Autore, laid uz skolu, mācīties gramatiku.

Good Intentions 28.04.2022

Gramatika pakaļā, nelatviski vārdi, bet nu labi.

B Blackjack 29.04.2022

Jo vairāk valodas cilvēks pārvalda, jo garā bagātāks. Žēl, ka gara vājums, slikta izglītība un audzināšana tiek pārdēvēti par nacionālismu. Jāsaprot, ka mūs, krievvalodīgo, šeit ir turpat 40% no iedzīvotājiem, tāpēc nevajag brīnīties, ja kādu uzrunā krieviski. Parasti skaistu, labi koptu sievieti uzrunā krieviski, jo viņas gaumīgi ģērbjas un cienīgi uzvedas. Droši vien viesmīlis kļūdījās. Iesaku mazliet sakopt savu valodu, jo, izlasot tekstu, nevar saprast, kādā valodā tas ir uzrakstīts, man skolā mācīja citu gramatiku. Ja jāpāriet uz latviešu valodu, ejam abi uz vienu skolu, jo gan man, gan arī Jums ir daudz jāapgūst.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы