LV RU
www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss.

Gan Bei - Slikts serviss.

Tc Origo Gan Bei - 23.09.19 laika posms no 20: 30 - 22: 00 oficiants Daniels apkalpoja mani un manus draugus.
Gaidījām viesmīli minūtes 15 vismaz, pēc tam celos kajas gāju pie pirma viesmila ko redzēju tas izradījas māceklis, lūdzu lai pieņem musu pasūtījumu. Pēc tam mums pievēršas cits viesmīlis un atnesa musu pasūtījumu. Problēma sakas pēc tam kad palūdzam rēķinu viesmīlis Daniels atļavas būt rupjš un norādit uz to ka mēs esam pasi vainīgi jo nesagaidījām kad viņš pats atnāks pieņemt pasūtījumu lūdz ar to čeki ir izsisti tā ka ir un maksājiet ka gribat vai tā ka čekos vai ari visi kopa. Tas bija loti nekorekti no viņa puses jo viņam bija jānoskaidro ko kurs bija pasūtījis un kurs ko maksas, nevis no savas galvas kaut kas jāizdomā. Loti drausmīgs servis un tādam oficiantam Danielam vajadzētu iziet apmācības no jauna. Un izņemot drausmīgo servisu godīgi sakot bija ari loti netirs. Noteikti tur vairāk neatgrieztos.

23.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

An

Комментарии (1)

Ot Otis 24.09.2019

Tā uzrakstīji, ka pilnīgi neko saprast. Ja tava uzvedība ir tikpat haotiska kā tava rakstība, tad nebrīnos, ka visādi viesmīļi arī neko no tevis nekā nevar saprast.

P.S. Gan jau iespiedīs tev kādu atlaidi nākošajai reizei un pēkšņi aizmirsīsi par visādiem Danieliem un viņu mācekļiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы