www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss

Gan Bei - Slikts serviss

Ienākot restorānā administratore sveicināja krieviski. Pārsteigts atbildēju latviski, bet administratore it kā tā būtu norma turpināja spītīgi komunicēt krieviski. Pretīgi! Viesmīle arī sasveicinājās vispirms krieviski un tikai tad pārgāja uz latviešu valodu. Paldies, par sabojāto vakaru un riebīgu pēcgaršu. Šo krievu ūķi ilgi neapmeklēsim.

01.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от GanBei Ответ от представителя 01.04.2022

Sveiki!
Paldies, ka atstājāt atsauksmi.
Atvainojamies par situāciju, kuru pieredzējāt, tā nav pieļaujama. Būsim pateicīgi, ja uzrakstīsiet mums sīkāku informāciju par šo gadījumu uz - [email protected] un atstāsiet savus kontaktus, lai varam sazināties ar Jums un izmeklēt sīkāk notikušo.

Būsim pateicīgi par Jūsu atsaucību.
Ar cieņu,
Gan Bei

Комментарии (5)

P Positiv 01.04.2022

Varbūt viņa no Ukrainas :)

E Estere Bārzdniece 01.04.2022

Un? Tādas vietas kas saistīta ar apkalpošanu uzskatu ka šitie ukraiņu nav jāņem ir jāzin valoda lai strādātu, bet laikam tai Gan Bei vienkārši nav kam strādāt kā tikai bēgļiem vemt gribas

Tas bija meitene no Ukrainas, jums vajadzētu kaunēties par saviem vārdiem!

B Bez vārda vārds 01.04.2022

Tieši tā, jo man redz vajag valodas zināt kad braucu uz ārzemēm strādāt. Ja viņiem nevajag valodu zināt tad kapec man vajag zināt? Nenormālākā diskriminācija. Šādi tikai naids vairojās pret bēgļiem un visiem pārējiem a man jābūt redz ar valodas zināšanām. Kas par murgu.

P Palīgs neskaidrajiem 01.04.2022

Kādi ukraiņi ganbejā? Tur ir purvciems, pļavnieki un maskačka visā krāšņumā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы