www.sudzibas.lv G4S Montiera pakalpojumi

РешеноG4S - Montiera pakalpojumi

Vēlos padalīties ar savu pieredzi par G4S servisa kvalitāti. Piesakot pirmo reizi montiera vizīti nācās izmest miskastē 1/2 darbadienas, gaidot speciālistu, kurš tā arī neieradās. Man par pārsteigumu G4S apkalpojošais dienests pat neuzskata par pienākumu piezvanīt un informēt par izmaiņām vai pārcelt tikšanos - vispār neliekas zinis, Pēc pāris dienām ir otrs mēģinājums, atkal piesaku montieri, atkal rezervēju savu laiku - un protams norunātajā laikā neviena nav. Nav ne montiera, ne kāds informējošs zvana no G4S. Man šķiet par šādu attieksme pret klientiem nav normāla, tādēļ ieteiktu padomāt par citu pakalpojuma sniedzēju, izvēlēties apsardzes firmu.

Жалоба успешно разрешена triljons 07.03.2017

Pēc komunikācijas ar uzņēmuma klientu apkalpošanas daļu, G4S uzņēmums nāca pretī un piedāvāja abpusēji pieņemamu situācijas risinājumu. Pozitīvi novērtēju šādu rīcību, tādēļ uzskatu, ka sūdzība ir atrisināta.

T

Комментарии (1)

R retorina123 04.03.2020

uzmanību uzmanību uzmanību neejiet strādāt uz apsardzes firmu g4s Latvija nav jāmaksā algu krāpj sola daudz nedomāju, ka šī krāpšana ir īsta patiesība.Pat tad, ja strādājat apsardzes firmai g4s Latvija jāiet prom, kamēr nav par vēlu, un ejiet strādāt uz citu apsardzes firmu. JĀ, arī neticu, ka viņi raksta sludinājumā darbā ir krāpšana 100% mani sauc solvita, man tur strādāja tie ir krāpnieki, g4s Latvija

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы