www.sudzibas.lv G4S Par darba attiecībām

G4S latvija - Par darba attiecībām

Ja tu esi cietis (kā bijušais darbinieks) vai arī pašlaik ciet no šīs kompānijas - aicinu rakstīt uz epastu - Raimonds. Lejnieks. [slēpt]@gmail.com - iespēju robežās kopīgi domāsim, kā tev palīdzēt. Šajā portālā ir saņemtas daudzas sūdzības par šo uzņēmumu, bet sūdzības.lv nav īstā vieta, kur šādas lietas risināt - ir jāvēršas tiesā...

Дополнено Pēcītis 22.09.2020

Epasts: [slēpt]@gmail.com

23.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (3)

H Helsu 23.09.2020

Kada veida tiesi cietis? 2 darba ligumi? Nesamaksatas virstundas? Vai neizmaksata alga?

V Vikingstad 24.09.2020

Ka varbut divi darba ligumi?

L Latvijas patriots 00 7 22.12.2020

Tagad ejot prom no darba pieprasa lai atdodot darba formu, un saka ka noņems no darba algas, kāpēc tad es parakstīju līgumu, ka es to darba formu pērku no AS G4S LATVIA, sanāk ka uzņēmums baigi daudz atpelna atpakaļ +slikta attieksme no darba koleģiem(draudi), kuri tiks nodoti Valsts policijā, ļoti fantastiska attieksme no FANV, un arī dienesta vadītāja. Neiesaku savu karjeru sākt uzņēmumā AS G4S LATVIA.
Paldies līdzcilvēki, ceru uz Jūsu līdz šā darbību.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы