G4S - Apsargs

Apsargs veikalā Rimi nerunā latviski. Uz aizrādījumi - runājiet valsta valodā sniedz sekojošu frāzi - ja tebja ņe poņimaju. Tebja galvenais. Otrkārt nezin likumus jo piekasījās par masku nēsāšanu. Atbrauca policija un dabūja iekšās gan apsargs gan virpotajs kasieris arī kurs atteicās apkalpot! Bildes gan apsargs gan kasieris.

Дополнено Osvalds.V 25.12.2020

Nupat kā biju atkal tanī veikalā - tad pats apsargs ar aizliegumiem iepirkties. Laikam viņam par maz bija vakar policistu klātbūtnē kuri nolasīja likumu. Secinājums ka ir debils. Tad ka šādi personas kā apsargs un kasieris strādā strāda ar cilvēkiem?

26.12.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

O

Комментарии (5)

O Osvalds.V 25.12.2020

Veikals Rimi ,Rīgā,Stirnu ielā 31

A andrejkolo 26.12.2020

Tagad tevi var iesudzēt tiesā par datu drošību :D pirms fotografijas liki internetā vajadzēja likumus pašam iemacīties

V Vikingstad 26.12.2020

Ljoti labi! Tagad zinasim tos kangarus! Paldies!

O Osvalds.V 26.12.2020

andrejkolo tā domā ?Tak lai to dara.Uz priekšu.to arī vēlos,rezultatā vņi vel vairak dabūs,jo kasierispārkāpa arī validātes likumu! Un tika abi pabrīdināti,ka būs ieliktiabi interneta šeit vietnē.Reakcijas no abu puses bija agresīvas,sevi zuskatīja ka lieli varoņi un zin liumus.Taču ka redzams tālāk parvirsrakstiem neko nav lasījuši.Tapat kā Jūs acīmredzot

K Klientubars 27.12.2020

Vjni daris to ko viniem liek vadiba,vadiba to ko liek valdiba...kaut miljoniem foto izliec...par policiju tiri meli,musu veikala ari tika izsaukta policija šada apakšrakstu laasitaja del,vinam tika izrakstits bridinajums,ka ari policijas darbinieka uzraidziba vinam tika iedota maska,un tikai kad vins to uzvilka tad ari tika apkalpots...vnk daziem vienkarsak apkalpot tadus,neka iesaistities jebkadas sarunaas un bendet nervus

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы