www.sudzibas.lv FUJIFILM Electronic filmu attīstīšana

Fujifilm - filmu attīstīšana

Ļoti neapmierina Fujifilm salona darbība Saharova ielas Maximas veikalā. Filmiņas attīstīšana un bilžu izgatavošana aizņem divas dienas, neatkarīgi vai es vēlos attīstīt filmiņu un sagatavot tikai index printu vai attīstīt filmiņu ar visu fotogrāfiju izgatavošanu. Tai pat laikā ieejot jebkurā laikā salonā darbinieki sēž draugos, skaipā vai citos sociālos tīmekļos, un uz jautājumu vai filmiņa ir attīstīta, nē nākiet vēlāk! Es uzskatu, kad šādi Fujufilm uzņēmums izmanto savu monopola situāciju, jo DIEMŽĒL Pļavniekos līdzīga veida pakalpojumus neszniedz vairāk nekur. Un vai itešām es iegādājos 2ls vērtu klienta karti, lai negūtu nekādas privilēģijas, domāju būtu jāpārskata situācija, kad klienta karšu īpašniekiem varētu būt iespēja bildes dabūt jau tās pašas dienas vakarā (ja bildes ir nodotas rīta pusē) nevis aiznesot bildes no rīta tās iespējams saņemt tikai nākamās dienas sākot ar 19.00 vakarā. Vienozīmīgi mani kā klientu šis salons ir zaudējis!

Комментарии (1)

J Jānis 15.10.2010

Pirms vairākiem gadiem Blaumaņa ielā "Fuji" filmiņas attīstīja uz vietas pāris stundu laikā, ar bagātīgi izraibinātu emulsiju ar pirkstu nospiedumiem (runa ir par 120 un 220 formāta filmiņām).
Tagad, lai gan esmu pārliecināts ka attīstāmo filmu daudzums sakarā ar digitālo kameru ienākšanu foto biznesā, filmiņas attīsta vairākas dienas. Tiesa, pirkstu nospiedumu skaits ir samazinājies.

Acīm redzami šāda situācija ir radusies konkurences trūkuma dēļ.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы