frizētava Ellāda

Izvairieties no frizētavas Ellāda Valdemāra ielā. Pie ierastās frizieres bija rinda un devos uz šo, ko nožēloju. Matus apgrieza robu robiem, kaut griezums bija vienkāršs. Darbinieces savā starpā nemitīgi risina privātas sarunas, kuras apmeklētāji ir spiesti klausīties. Cenas neatbilst kvalitātei. Var pat teikt - kvalitātes tur vispār nav nekādas.

Комментарии (1)

D Daniela 13.02.2007

Iegāju tur reiz, steidzoties uz matu izmazgāšanu un iztaisnošanu, kā es to nožēloju!Nebija šampūna taisniem matiem, bet visiem viens, no lielas burkas lēja pudelēs. Nebija balzāma nedz malkiem, nedz matiem, kas spurojas un pūkojas, visiem viens. Dvielis tika lietots otrreizēji, pēc iepriekšējā apmeklētāja un tas smirdēja.Pagaidiet, kad matus izžāvēja un sāka taisnot! Friziere nemācēja ieslēgt matu panniņu, pūta tikai laku un dedzināja matus.Asaras man spiedās no acīm ārā, matus plēsa, sāpēja. Gribēju jau celties kājās, un iet prom, ja vien nebūtu parezēta tikšanās.Nēejiet uz turieni, nekad!!!!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы