LV RU

Fleet Complete Latvija - cieņas aizskaršana

Gribu, lai visi uzzin, kāds darbinieks strādā šajā kompānijā. Iespējams pat, ka tas ir pats uzņēmuma vadītājs. Cilvēks no šīs kompānijas atsaucās uz manu sludinājumu par telefona pārdošanu. Sākumā viss bija normāli, bet tad pēkšņi sāka man rakstīt nepamatotus apvainojumus, nozākāt mani. Sameklēju šo telefona numuru internetā. Uz šeit tad ir rezultāts. Vairāk info, varat palasīt pievienotajos attēlos. Neceru neko panākt ar šo sūdzību, taču varbūt cilvēki vismaz aizdomāsies vai ir vērts izvēlēties šīs kompānijas pakalpojumus un saņemt līdzīgu attieksmi pret sevi.

K

Комментарии (1)

4 49cent 09.07.2020

Ziņas ir ievietotas sajauktā secībā un iztrūkst vairākas ziņas, līdz ar to nevar saprast kuram tur ir pilns rublis un kuram nav.
Un neviens saprātīgs cilvēks nepasūtītu pa pastu lietotu telefonu no rokas, tikai un vienīgi tikšanās!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы