LV RU
www.sudzibas.lv Euronics Labāk pasūtīt cita vieta

Euronics - Labāk pasūtīt cita vieta

Nolēmām nopirkt preci, tā kā uz vietas nopirkt nevar, nolēmām pasūtīt caur euronics mājaslapu. Pasūtījumu noformējam pirmdiena, piegādes laiks bija norādīts 3-5 dienas, skaidra nauda. Visu nedēļu klusums, uz 8 dienu atbilde, ka tādu preci nav, un piedāvā līdzīgo dārgāku preci. Nav saprotams priekš kam rakstīt un piedāvāt to ko jūs nevar izpildīt, tā izliekas, ka maldinoša informācija. Tagad atkal vajag veikt pasūtījumu un gaidīt, sanāk lai nopirkt tu gaidīsi ne viss 3-5 dienas, bet 12+ dienas. Labāk pasūtīt cita vieta, ja veikalam nav iespējas pabaudīt uzreiz vai ir prece noliktavā vai nē.

18.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от EuronicsLatvia Ответ от представителя 18.01.2021

Labdien!

Ārkārtīgi atvainojamies par šo situāciju!
Lai rastu pozitīvu risinājumu, lūdzam nosūtīt pasūtījuma informāciju uz mūsu klientu atbalsta centra epastu: [email protected]

Paldies jau iepriekš!
Jauku dienu vēlot, Euronics Latvia.

Комментарии (1)

D Dontkillmyvibe 18.01.2021

Apsmieties var par Euronics atbildi. Man tas pats. Jau pirms nedēļas uzrakstīju uz viņu minēto e-pastu. Nekādas atbildes. Čatā arī solīja sazināties un neatbildēja.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы