www.sudzibas.lv Euronics Slikts serviss!

РешеноEuronics Stockmann - Slikts serviss!

Ja nopērkat šajā veikalā preci un tā uzreiz saplīst, nekad nepiekrītat remontam, jo tas ilgs nezin cik ilgi! Atstāju remontam austiņas, kuras tūlīt pēc pirkšanas saplīsa 03.03.2016. un atpakaļ neesmu dabūjusi vēl šodien! Remontā nonāca tikai šodien - tas ir pēc divām nedēļām, taču, kad iepriekš gāju jautāt, tad teica, ka jau esot remontā testēšanā (tātad meloja)! Klientu maldināšana!

Жалоба успешно разрешена aivina 19.03.2016

Austiņas tika atgrieztas!

A

Комментарии (4)

E EuronicsLatvia Ответ от представителя 18.03.2016

Labdien, aivina

Mūsu mērķis noteikti nav pircēju maldināšana, tieši otrādi vienmēr cenšamies klientam palīdzēt. Atdodot preci uz garantijas remontu pēc likuma ir noteikts, ka atbilde ir jāsniedz 30 dienu laikā. Cik mums zināms jūsu precei ir bijis pārrauts vads un garantijas remonts šādā situācijā nav spēkā, bet vēloties jums palīdzēt vads tomēr tika nomainīts pret jaunu un prece tika atgriezta jums 16.03.2016, ātrāk par noteikto termiņu.

Ar cieņu,
Euronics Latvia

I idjdidjd 16.12.2016

Loti slikti, remonts 2 menesi un pardod braketus datorus. Neperciet tur elektroniku, viņi ieved braketus lai nopelnitu uz mulkiem.

T Tong Po 16.12.2016

Muļķibas! Euronics ir viens no tiem ļoti retajiem Latvijas veikaliem, kas "pelēkos" mēs*us netirgo vispār!

S Sishs 16.12.2016

Viss ir savadak, elektronika at uzcenojumu pluss 20 procenti. Un ja saluzis tad var beremontet vai jagaida menesiem ilgi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы