www.sudzibas.lv Euronics Bojāta prece

Euronics - Bojāta prece

15.10.2020 mēs ar meitu bijām nopirkuši viņai telefonu iphonu 11 veikalā euronics. Viss bija labi kamēr mēs neatnācām uz mājām. Mājās mēs jau taisījām telefona no kastes vaļā. Mēs izņēmām telefonu no kastes un neņemot plēvi no telefona iegājām caur icloud, lai visi dati no vēca telefona būtu instalēti jaunajā. Un tikai tad mēs noņemam plēvi un ieraudzījām skrāpējumus. Nākoša diena mēs aizgājām uz veikalu sūdzēties, bet mums teica ka viņi neko nevar izdarīt un ka telefonu jāsūta uz ekspertīzi un tikai tad viņi varēs mums ar kaut ko palīdzēt. Pēc kāda laika mums pazvanīja un pateica, ka mēs esam vainīgi un viņu vainu nav. Teica kad dēļ tā ka esam bijuši visu ielādējuši caur icloud viņiem likekās, ka esam jau ar telefoni staigājusi un ka tā ir mūsu vaina un to kad telefona ekrāna trāpījās kaut kādas smiltis. Murgs kaut kāds. Tagad nezinām ko darīt, jo pierādījumu mums nav. Ļoti žēl samaksāt par brāķi un pēc tam vēl dzirdēt kā mūs apvaino. Dārgie, lūdzu neatkārtojiet mūsu kļūdas un vienmēr pārbaudiet savu preci veikala vai filmējat visu atvēršanas preces procesu, lai jums būtu pierādījumi. Nevienam ko tādu nenovēlu!

26.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (3)

T Taisnīgums99 26.10.2020

Jaunam daargam telefonam nevar but skrapejumi un punkts.
Vai nu Jus melojat vai esat tik apkjerigi, ka nopirkaat lietotu-atvertu iphone telefonu.

MacBeton 26.10.2020

iPhone karma.

P pagpag 26.10.2020

mjā, iet tur kautko skaidroties ir pilnīgi garām, nākošreiz nolīmēsiet plēvīti turpat pie letes, nevis priecīgas mājās svinīgā atmosfērā...
esmu dzirdējis ka pavisam jauniem iphoniem mēdz būt problēmas, luftes korpusos un citas...
šos skrāpjus pavisam noteikti var izpulēt, ir dažādi speciāli gēliņi mazās tūbiņās, es dažreiz pulēju pulēju, bet man nepietiek pacietības izpulēt līdz perfektumam, paskatos un nospriežu ka būs okei...
manai atvasei iphons ir tāds kā tramvajs būtu pārbraucis pāri, bet tas nemazina iphona vērtību, iphons paliek iphons... domāju arī jums ne tādi vien skrāpējumi ir priekšā...;-)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы