LV RU
www.sudzibas.lv ELKOR Slikts serviss, krāpšana

Elkor - Slikts serviss, krāpšana

Tiek tirgota prece - sintezators Casio Lk-135K7, kuras aprakstā minēts strāvas adapteris, bet nevienā vietā nav minēts, ka strāvas adapteris jāpērk vēl klāt papildus. Arīt tad, kadr prece pasūtīta, neviens nepārjautā vai nebūs vajadzīga iespēja pieslēgt sintezatoru pie elektrības.
https://www.elkor.lv/lat/casio-lk-135k7.html

11.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

O Otis 11.09.2019

Apskati iepakoju. Apskati instrukciju. Ja tur ir minēts ,ka adapterim tur ir jābūt klāt, tad vērsies pie Elkor. Iespējams, pastāv iespēja ,ka tavs adapteris ir piesprausts kādam stenda sintezatoram klāt, bet pirms pārdošanas nav pārbaudīts vai tavā kastē tas tur atrodās.
Tas ,kas rakstīts pašās lapās bieži mēdz būt automātisks tulkojums priekš neskaitāmiem modeļiem. Jo google tikko iemetot to modeļa numuru atradās arī viens tirgotājs , kurš konkrēti arī norāda ,ka nav adaptera.
Ja Elkor saka, ka adapteris ir, tad prasi no viņa adapteri. Tas ,ka daudzi tūlīt teiks , ka pa pāris eirikiem nopirkt ir sīkums, tad es teikšu tā ,ka ja tirgotājs kaut ko norāda, tad arī tirgotājam jānes atbildība par izvietoto informāciju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы