LV RU
www.sudzibas.lv ELKOR Slikts serviss,

Elkor - Slikts serviss,

Nopirku tur 2 kostīmus. Kopēja summa vairāk par 900 eur. Pārdevējam pavaicāju par atlaidi. Preti saņemu rupjības un negatīvu attieksmi atbildot man ka nekadu atlaidi nesaņemšu, jo pie viniem katrs otrais pircējs noperk vairāk par mani un javkautkas nepatik varu iet prom. Domāju ka pret pircēju vajag uzvesties labāk, vismas nelamāties. Tai skaita bērnu klātbūtne. Skaudība acīmredzama.

21.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (7)

K Klientamnavtaisnība 21.04.2019

Kas par modi visur prasīt atlaidi? Nav jau tirgus.

What? 21.04.2019

Skaudž? Par ko?
.. Par to, ka tērējat tādu naudu par (nekvalitatīvu) apğērbu un vēl prasat atlaidi?

_ _Barons_ 21.04.2019

Vaih? Šī atlaižu diedelēšana ir teju nožēlojama. Spekulēji uz atlaidi, vai kā?
Cena norādīta - nepatīk - NEPĒRC?! Pats kaut lietu pārdotu, uzreiz sūtītu diedelniekus tālāk, bet pašam saņemt gribas. Prātiņ nāc mājās.

D Dzintra Tabore 21.04.2019

2 drēbes par 900?

ramona 21.04.2019

Man neienāktu prātā prasīt atlaidi. Kas tas par sviestu?

A Artūrs Dante 21.04.2019

Ja godīgi es vispār nesaprotu, kas tajā veikalā iepērkās, ja vēlies pamatīgi pārmaksāt un naudu neskaiti, tad, protams, bez problēmām, bet, ja alga nav mērāma vairākos tūkstošos, tad es uzskatu, ka maksāt 200-300% virs preces reālās vērtības īsti prāta darbs nav.

T TavaMamma 23.04.2019

Šo sūdzību ir uzrakstījis vai nu bērns , vai atpalicis cilvēks. Vai arī cilvēks kuram latviešu valoda nav dzimtā. Kādu atlaidi tu gribēji? 20 eur? Priekš kam? Uz maķīti aiziet jaunajā uzvalkā? :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы