www.sudzibas.lv Edgars Pētersons Zaglis un krāpnieks

Edgars Pētersons - Zaglis un krāpnieks

Edgars Pētersons publicēja sludinājumu web portālā www.ss.com , kur viņš piedāvāja atrus un kvalitatīvus darbus ar bruģakmeņiem. Mēs sarunājam ar Edgaru Pētersonu, ka viņš strādās mūsu mājas teritorijā un izpildīs bruģakmeņu darbus.

Mēs samaksājam Edgaram Pētersonam avansu un, viņš sāka strādāt mūsu mājas teritorijā. Uz ši avansu viņš nopērka nepieciešamus materialus.

Pēc laika viņš paprasīja nākošo avansu lai nopirkt bruģakmeņus. Mēs atkal samaksājam, bet no šīs dienas viņš pazūda. Tajā paša vakarā, Edgars Pētersons atsutīja uz e-pastu ziņojumu, ka viņu ablaupīja ar visu mūsu naudu, kuru mēs samaksājam iepriekš. Pazaudēta summa bija 1500 Eur izmērā.

Edgars Pētersons bēga no tikšanām un vienmēr meklēja attaisnojumu, kāpēc viņš nevar satikties ar mums. Ceram mums policija palīdzēs atrast viņu.

V

Комментарии (4)

Работяга 12.09.2017

Pasi nav atlaujams izlikt saite.. jus pasus janodod policijai... pikluvat privatajai informacijaj un izpauzat to interneta! Darbadevejam musu laika nav uzticibu...

Den91 12.09.2017

Подпись у чувака мощная :D

Apxumad 12.09.2017

За разглашение личной информации вас могу привлечь к ответственности !

U upuris 12.09.2017

paraksts par rubli

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы