www.sudzibas.lv Eden Slikts serviss

Eden - Slikts serviss

Izmantoju Eden Springs servisu salīdzinoši nesen, bet esmu ļoti pārsteigts par slikto kvalitāti. Pierakstoties kā jaunais klients, saņēmu pasūtīto preci (ūdeni, un ūdens sistēmu) to atcēla 2x un saņēmu to tikai divas nedēļas vēlāk. Lai gan katru reizi solija, ka 'šo piektdien' būs piegāde.

Tagad vēlējos atjaunot ūdens piegādi, ko savlaicīgi jau pieteicu. Biju paredzējis, ka nesaņemšu tik ātri kā vēlētos. Bet pat ierēķinot visu papildus laiku, joprojām nesaņēmu ūdens atjaunošanu laicīgi.
Pasūtīju pirms svētkiem, saņēmu ziņu 2h pirms darba dienas beigām, ka nebūs iespējas piegādāt. un tagad pēc brīvdienām atkal saņemu paziņojumu, ka atkal piegāde nebūs pieejama.

21.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы