www.sudzibas.lv Eden Slikts serviss

Eden - Slikts serviss

Esmu ļoti vīlusies par uzņēmuma servisu. Pasūtīju ūdeni ar komentāru ekspeditoram sazināties pirms ūdens piegādes Veselības traucējumu dēļ. Diemžēl lūgums netika izpildīts. Dara kā pašiem sagribas, es viennozīmīgi neizmantošu Eden springs Latvia pakalpojumus… kāpēc man maksāt naudu cilvēkiem kuriem to nevajag. Kauns! Ļoti neprofesionāli …

22.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

S Scuncits kursh kozh 22.02.2023

Varbūt nevajag brēkt un likt sudzībās uzreiz visu kas pagadās bet atrisināt normālā ceļā? Neesi mēģinājusi? Dura

N Norris 22.02.2023

" sazinaties pirms ūdens piegādes veselības traucējumu dēļ" Ko?

V Vilusies vina 22.02.2023

Tieši ta, palūdzu ūdeni neatstāt pie durvīm bet piegādāt to personiski un ienest dzivokli. Tas manuprāt ir tieši tāds serviss kādam tam jabut. Dīvaini ka Jus tas pārsteidz…

N Norris 22.02.2023

Kur tas ko tagat uzrakstiji ir rakstīts sūdzībā? Mani pārsteidz tas, ka ir tādi dīvaiņi kā tu, kas uzraksta pilnīgu bezsakaru un domā ,ka tas visiem ir jāsaprot..

G Gonzo23 22.02.2023

Visticamāk kurjeru trūkums, jo reti kurš vēlas un var šo darbu darīt, tāpēc saskaņošana ar klientiem par ierašanos ir viņu mazākā problēma.

V Vilusies vina 22.02.2023

Cool off :D
Mani nepārsteidz tavs limenis. Tādi ka tu Norris ari mums sniedz servisu par kuru normālam cilvēkam jābrīnās. Lien atpakaļ ala!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы