РешеноSIA "E-VĀRTI" - Krāpšana

Vēlos informēt par krāpnieku , kurš darbojas uzņēmuma SIA “E-Vārti” vārdā.

Pasūtīju vārtus SIA “E-Vārti” 2017.gada jūlijā. Atbrauca uz objektu veikt mērījumus un sastādīja darbu tāmi. Kopējā darbu tāme tika sastādīta par summu 1440 EUR, kas bija par divviru veramajiem vārtiem, automātiku un uzstādīšanu. Kad vienojāmies par darbu veikšanu Solīja vārtus izgatavot un uzstādīt 2 nedēļu laikā un pieprasīja 50% priekšapmaksu, kas nepieciešama materiāliem. Veicu priekšapmaksas apmaksu 700 EUR apmērā. Pēc 2 nedēļām, kad teorētiski bija jābūt gataviem vārtiem, nebija ne vārti ne arī kāda ziņa no uzņēmuma. Piezvanot tiku informēta, ka diemžēl esot gadījusies aizķeršanās ražošanā un vārti būs vēlāk. Šādas atrunas telefoniski, sms un epasta formās saņēmu pēc tam vairāku mēnešu garumā.
Kad informēju viņu, ka vērsīšos policijā, viņš piedāvāja naudu atmaksāt aizbildinoties, ka neesot laika vārtus izgatavot. Piekritu naudas atmaksai. Tā vairāku mēnešu garumā izdomāja dažādas atrunas, lai nemaksātu visu summu uzreiz, bet veica nelielus pārskaitījumus no privātā konta, bet visu summu joprojām neesmu saņēmusi un joprojām SIA “E-Vārti” un ir man parādā 300 EUR.
Juridiskajā adresē uzņēmums vairs nav atrodams, cita adrese nav pieejama un pats viņš arī vairs nav sasniedzams, jo neatbild ne uz telefonu, ne epastiem.

Lūdzu visus uzmanīties un nekad nesadarboties ar SIA “E-Vārti”, reģistrācijas Nr. 40103454039

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 18.10.2018

Uzņēmuma E-VĀRTI pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

0

Комментарии (8)

R ruslanskrapnieks 27.02.2018

Tiek vākta informācija un apzināti cietušie lai varētu vērsties Policijā!
Jūs nēsiet vienīgais krapniecības upuris!
Cik ir zināms tā ir normāla prakse no viņa sagrabjas objektus paņem avansus pēc tam atsaka objektus un neatdod naudu!

A [email protected] 20.04.2018

Nemāku ievadīt komentāru, aizrakstīju uz e-pastu par krāpnieku. Arī mēs esam iekrituši uz šo krāpnieku un pabalstījuši viņu ar Eur400 .

G Gliks 20.04.2018

Cilvēki - pirms ko dariet - ir visādi veidi , kā pārbaudīt uzņēmumus , valdes locekļus - uzvaicāt par atsauksmēm - domājat ko darāt - nevis taga sūdzaties - brauciet uz Ozolniekiem , uz IECAVKRASTIEM - un prasiet savu naudu atpakal .

M Mario234 16.06.2018

Dzīvo iecavkrastos Ozolniekos , skatoties no dīķa puses pirmais stāvs pēdējie logi kreisajā pusē...
Par sazagto naudu uz sievas vārda ir Pzolniekos zeme kur ceļ māju . Ir nomainījis telefona numurus un meklē darbiniekus jau caur igaunijas firmu lai var nakošos apjāt. Baidās viņš no savas ēnas :) Uz tikšanos nekādi neizdodas pierunāt iznākt, visu laiku stulbas atrunas, jo zin ka aci pret aci varētu arī galvā dabūt :) Skatos kad intensīvi cenšas dabūt visu negatīvo ārā no šī portāla jo ik pa laikam pazūd komentāri. Ir apjomīgs iesniegums policija par viņu. Pacīnīsimies lai to kropli beidzot iesēdina cietumā.

M Mario234 17.06.2018

Aicinasu visus kuri ir apkrapti un cietusi no nelikumigajam darbibam atsutit e-pastu: loti butu velams lai pievienotu sarakstes ar vinu un maksimali iespejamo informaciju.
Gatavoju informaciju publiskosanai Latvijas lielakajor portalos. Cik saprotu cinas ar sudzibam un googli lai maksimali informacija par vinu tiktu iznemta ara. tadel vajadzigi fakti lai var sagatavot rakstu un nebutu tam merglim iespeja izdzest vinu ara. Paldies

E Eduards Haritonovs 13.07.2018

[slēpt]@gmail.com

A Apkrāptie123456789 01.01.2019

Vai par šo uzņēmumu viss vēl ir spēkā? Vēlētos pievienoties sarakstam kuri ir apkrāpti, tikai mūsu summa ir daudz iespaidīgāka.

R rusissxx 03.07.2018

Kamdēļ vārds tiek dzēsts ārā ja viņš bija
tas kas ņēma šos avansus un apkrāpa cilvēkus jautājums sudzibas.lv administrācijai

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы