E - Vārti - Krāpšana

Vienojoties ar firmas e-varti.lv īpašnieku, tika norunāta industriālo vārtu iegāde. Pirms pasūtījuma veikšanas vienojamas, ka, samaksājot avansa rēķinu, tiks uzsākta pasūtījuma komplektēšana un ražošana. Avansa rēķins eur 2725,00 apmērā saņēmējam "e-garaaziuksed" oū (e-varti.lv) tika apmaksāts nekavējoties - 06.01.2023.
Noteiktajā divu nedēļu termiņā pasūtījums netika izpildīts. Zvanot viņam, tika solīts, ka pasūtījums tiks izpildīts mēneša laikā, jo kavējas materiāli no ražotāja. Ja nē, tad tika solīta naudas atgriešana. Zvanot atkal pēc divām nedēļām uz telefona numuru +371 27709808, r. telefonu vairāk necēla. Lai iegūtu jebkādu atbildi, tikai nosūtīta ziņa ar vēlmi iegādāties vēl vienus vārtus, kam sekoja atbilde, lai sūta info jauna rēķina saņemšanai. Tam sekoja zvans, kas tika pacelts, ar mūsu lūgumu atgriezt naudu par neizpildīto pasūtījumu. Tika saņemti atkal tukši solījumi. Tālāk tika nosūtītas arī vairākas ziņas un e-pasti uz [slēpt]@e-varti.lv. Šī persona rēķinos ir norādīJusi arī citus rekvizītus - reģistrētais firmas nosaukums e-garaazuiuksed ou, e-pasts: [slēpt]@garaaziuksed. Ee, adrese: tallinn,10117, narva mnt 4, nevis kā norādīts Latvijā reģistrētajā mājaslapā. Atkārtoti zvanot katru dienu, tiek ignorēti jebkāda veida saziņa - zvani un ziņas. Pēc gandrīz trīs nepilniem mēnešiem pasūtījuma piegādes datums joprojām ir neskaidrs, zvani tiek ignorēti, kas mums kā starpniekam neļauj godprātīgi pildīt saistības attiecībā pret mūsu klientu.
Tāpat šo personu nav iespējams satikt firmas norādītājā adresē - rūpniecības iela 7, Jelgava, lv-3001. Vēlāmies informēt, ka šī firma ir reģistrēta nevis lv, bet Igaunijā.
Ievācot plašāku informāciju par šo uzņēmumu e-varti.lv, apstiprinājās vairākas krāpniecisku darbības. Saprotam, ka mēs, kā jauna firma esam kļūdījušies, taču aicinām citiem pasūtītajiem būt vērīgākiem un neuzķerties uz krāpnieku, vairāku uzņēmumu īpašnieku un patiesā labuma guvēju.

Комментарии (6)

M mahal 26.03.2023

Šis Ruslans ir krapnieks ar stāžu, mitinās kautkur imanta pie sievas vecākiem, Vārtus ņem no Riga doors system kurus viņš arī ir apkrāpis. Nav viņam pašam nekādas ražotnes, viņš ir starpnieks kurš piesavinās naudu.
Iesaku bez kavēšanās vērsties policijā. Zinu kad ir iesniegumi jau pret viņu.
Gadiem viņš šo krāpšanu izvērš

M mahal 28.03.2023

Ruslans raksta ziņu kad viņu apmelojot:
Lūdzu dzēst komentārus un nepamatotus apvainojumus
Ar šo ziņu vēršu uzmanību par to ka tiek izpausti personu privātie dati un stāvoklis un aizskartas privātuma tiesības, ja netiks dzēsti visi komentāri,būšu spiests vērsties valsts policijā, IP adrese un domēni ir viegli atrodami.

G GodigsUznemums 28.03.2023

Sūdzībā nekas netika apmelots, jo pats R.V. pēc sūdzības saņemšanas ar mums sazinājās, solot atgriezt naudu. Vēršam uzmanību, ka sūdzībā norādītā informācija ir juridiskās personas mājas lapā publiski pieejamā kontaktinformācija.

J Janis_Br 30.07.2023

Kā es varētu sazināties ar šīs sūdzības autoru? Mūsu ģimenē arī ir līdzīga situācija, šobrīd esam saziņā ar Patērētāju tiesību aizstāvību un plānojam vērsties policijā par krāpniecisku darbību. Vēlētos apvienot spēkus ar vēl cilvēkiem ,lai:
1. atgūtu ģimenes locekļa iztērēto naudu par rēķina apmaksu
2. izbeigtu šo bezsakarīgo darbību pilnībā

R raivis kocers 27.03.2024

Strādāju pie viņa, uzmeta uz 150 eur, ja kādam vajag kur viņš dzīvo, varu parādīt kur mitinās

G Gunita P. 15.04.2024

Ari es uzķēros uz šī krāpnieka. Samaksāto naudu1286 euro par garažas vārtiem solija un solija, bet tā ari neatguvu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы