Dr. Armands Skrūzmanis - Slikta pieredze

Apmeklēju ārsta Armanda Skrūzmaņa praksi, taču pieredze bija ļoti nepatīkama. Vērsos pie ārsta, jo man ir sāpes plaušu apvidū, 4 st krabis. Cerēju saņemt rūpīgu veselības stāvokļa izvērtējumu un nepieciešamo zāļu izrakstīšanu
Tomēr ārsts, manuprāt, neieklausījās manās sūdzībās un nepievērsa tām pietiekamu uzmanību. Netika izmērīts asinsspiediens un netika veikta pienācīga sākotnējā veselības pārbaude. Sarunas laikā man radās iespaids, ka ārsts vairāk runā par nesaistītām lietām, nevis skaidro iespējamo sāpju cēloni un turpmāko rīcību.
Uzskatu, ka pacientam ar sāpēm jāsaņem rūpīga, profesionāla un cieņpilna attieksme. Lūdzu izvērtējiet konkrētā ārsta rīcību un pieņemšanas kvalitāti.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы