www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Ļoti slikts serviss, ievieto ne īstajos pakomātos, aizbildinās, ka neesot vieta. Vienreiz nepaziņoja, ka vispār ir piegādāts, otrajā reizē aizveda arī uz citu pasta staciju, kurai nav "draudzīgs" darba laiks. Kā arī svētdien plkst.7.03 saņēmu sms, par to ka divu darba dienu laikā jāizņem. Noteikti neizvēlēšos vairāk šo piegādes veidu!

15.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

really? 15.01.2019

dari taa

DPD Ответ от представителя 15.01.2019

Patiesi atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Lai pārbaudītu lietas apstākļus, lūdzam atsūtīt sūtījuma numuru uz [email protected]

Gaidot Jūsu atbildi,
Ar cieņu
DPD

C Cheff Chef 15.01.2019

Slikts serviss tas ir vēl maigi sakot. Piebraucot pie manas mājās, ieraugot domofonu kurjers apgriežas un aizbrauca prom, nepiezvanot ne dzīvoklī ne uz mobilo telefonu. Vai tiešam mūsdienas nepietiek smadzeņu lai piezvanīt uz dzīvoklī no domofona vai uz mobilo. Piezvanot uz atbalsta centru, es biju vainīgs jo nenoradīju domofona kodu.
Pēc kādā laika atkal atveda paku 10:30 nepabrīnot. wtf? Loģiski es nebiju mājās. Atkal zvanot uz helpdesku teica, ka atvedis pēc 2 dienām. Viņi vēl man saka ka jūs varat saņemt paku mūsu noliktava? :DD Par ko tad es maksāju? Šis kantoris ir kaut kāds unikāls.

S Shadowmere 15.01.2019

Всё что вам нужно знать о ДПД - мою посылку везли с ул.Мукусалас до терминала(10км) - 2 МАТЬ ЕГО НЕДЕЛИ. Понабирают инвалидов по объявлению...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы